En Son Ne Aldınız ?
2gujuok.jpg
Bayram diye abandık siparişlere. Daha da almıyorum gari Tongue

23wnqwy.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
Bayram diye limitlerde bir arttırım veya kozmetikler için bir Hoşgörü oluyor mu? Eğer öyle ise bir iki isteğim olacak=)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Ben sadece bayram diye abandım, başka yorum yok Tongue. Hep söylüyorum gümrük işinde kesin bir şey yok, şöyledir böyledir denemez...
Haydi hayırlı tıraşlar...
Gecen aldığım iha şap taşı oturduğu yerde küflenince gidip 1.5 liraya Ali Bıyıklı şap taşı aldım.
bafeu.jpg
@onursytle kardeşimle ortak bir alım yapalım dedik Angel
(03/10/2014, Saat: 21:21)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bafeu.jpg
@onursytle kardeşimle ortak bir alım yapalım dedik Angel

Üstad güle güle kullanın. Onurstyle ile siz hep güzel şeyleri bulup beraber alıyorsunuz özeniyorum valla. Ben daha ilk üye olduğum zamanlarda El Druida fırça almıştınız hala aklımda.

Rubberset 400 mü bunlar?

-Grace Hopper

6535cfe5f44c9d954be9132f590f0571.jpg
Teşekkür ederim @Straht fotoğrafta önde duran fırça orjinal rubberset geride sıraya dizilmişler el yapımı replikaları. Beraber almak hem daha kolay hem daha zevkli oluyor :-)
(03/10/2014, Saat: 21:53)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim @Straht fotoğrafta önde duran fırça orjinal rubberset geride sıraya dizilmişler el yapımı replikaları. Beraber almak hem daha kolay hem daha zevkli oluyor :-)

Rubberset 400 benimde beğendiğim bir model, ahşap kardeşlerinin aksine daha bir retro daha bir hoş duruyor.
Replikalardan satın alma şansımız var mı?

-Grace Hopper

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: