Günün Tıraşı (SOTD)
EJ Barley
Omega Premium No:40 Fırça
Rapira
Dr. Harris Marlborough Sabun
Vitos Tıraş Öncesi Krem
Zaza Şap
Speick Balsam

Speick Balsam şimdiye kadar kullandığım en iyi tıraş sonrası ürün. Bittiğinde kesinlikle tekrar alacağım ve bu sefer yanında bir şişe losyon da olacak.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
Watsons Pre-Shave Cologne Forest Fresh
Gem Micromatic
Gem SE jilet
Tipsoft Manchurian
Arko Comfort
A.Biyikli şap
Floid Vigoroso
Nivea Cool Kick

Watsons Pre-Shave Cologne Forest Fresh, tıraş öncesi bir fark yaratmadı.

Gem Micromatic çok çok saldırgan, jiletin kalınlığı da eklenince "çelik ustura kullansam herhalde hissiyatı bu olacak" diye düşündüm. Boyun altında ters çıkan bölgede yine açıyı tutturamadım tam, yine tahriş oldu. Boyun bölgesi dışında genel olarak verdiği hissiyat muhteşem. Ustura kullanma cesareti verdi Big Grin.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Ustadim kullanin ustura el alisiyir oyle korkulacak bir durumu da yok bastirmadan yavasca oluyorsunuz
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
EJ DE89 Barley
Treet Platinum
Omega Fırça
Arko Regular Krem
Ali Bıyıklı Şap

Treet jileti onur98 üstadın hediyesi olarak ilk defa denedim ve memnun kaldım. Dün akşam tıraş olmuştum cildim hala pürüzsüz. Orta yoğunluktaki sakala sahip arkadaşların da denemesini tavsiye ederim.
(01/10/2014, Saat: 09:15)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustadim kullanin ustura el alisiyir oyle korkulacak bir durumu da yok bastirmadan yavasca oluyorsunuz

Elimde bir adet Coolcut var, arasıra jiletsiz deneme yapıyorum. Aslında rahatlıkla becerebilirim gibi geliyor. Sadece yanları ustura ile almaya başlayarak ufak denemeler yapabilirim.
Ustadim o de tutan aletler pek performansli degil feather kai veya klonu tavsiye ederim. 50-60 tl ye klonlari bulunuyor
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Üstadım usturalar da gözüm yok işin aslı, hele bir Coolcut ile deneme yapayım. Devam etmeye karar verirsem daha iyi bir model bakarım Wink.
Tipsoft fırça
Weishi + Wilkinson Jilet
Palmolive Yeşil Krem
Şap
Watson's Losyon
King of Shaves Balm

======================================

Yuma + Rapira ile tahriş ettiğim boyun bölgesini dinlendirmek için yumuşak bir alet seçtim. Palmolive oldukça kalın bir tabaka köpük oluşturuyor Tipsoft ile birlikte. İki perde WTG + XTG ile sakin bir tıraş oldu. Weishi bazı yerlerde köpüğü bırakıyor ama tahriş, yanma, batma vs olmuyor. King of Shaves balm ilk kez kullandım, yüzde ferahlık ve nemlendirmesinden memnun kaldım. Koruyuculuğu konusunda yorum yapamıyorum.

Bugün saldırganlığın lüzümu yok Smile
(01/10/2014, Saat: 10:28)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım usturalar da gözüm yok işin aslı, hele bir Coolcut ile deneme yapayım. Devam etmeye karar verirsem daha iyi bir model bakarım Wink.

Usturaya ben de sıcak bakamadım gitti.
e8bb9c9468552b2afcc8bae16b143c87.jpg
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,791 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,459 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,209 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,388 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,574 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,817 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,271 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,037 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,238 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: