En Son Ne Aldınız ?
(30/09/2014, Saat: 20:25)nacho_grande Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Flight case değil ama hard case ile o hale gelmiş.

Hard case ile o hale geldiyse,kargocular death metalci falanmış.
Uçurumdan atmadığın sürece h.case içinde bir şey olmaz.Tabi üzerine neler atıp koydular
(30/09/2014, Saat: 20:11)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağlık olsun
Avon ürünlerini pek tutmadım

http://geltir.com/showthread.php?mode=li...&pid=14327
Size gelen kupa kopurtme kupası gibi mi yoksa normal kullanım için mi? Old Spice in güzel bir kopurtme kupası var onu çok beğeniyorum.
Siz Avon un bu ürününü kullandınız mı?
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(30/09/2014, Saat: 20:27)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hard case ile o hale geldiyse,kargocular death metalci falanmış.
Uçurumdan atmadığın sürece h.case içinde bir şey olmaz.Tabi üzerine neler atıp koydular

Düzelttim hocam HC değilmiş.
(30/09/2014, Saat: 20:31)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Size gelen kupa kopurtme kupası gibi mi yoksa normal kullanım için mi? Old Spice in güzel bir kopurtme kupası var onu çok beğeniyorum.
Siz Avon un bu ürününü kullandınız mı?

2nw2235.jpg
(30/09/2014, Saat: 20:36)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2nw2235.jpg
Benim dediklerim burdaki kupalardan hocam. Çok şık ve kullanışlı.

22944bd45e59ba92cceb85a5c071a067.jpg
Çok şıklar @Chinaski Hocam
Avon o ürünü kullanmadım galiba ,uzun süre de Avon dan uzak kalacağım Smile
İşin kanuni yönü nedir bilmiyorum ama gelen kargoyu kontrol ettirmiyorlarsa kargoyu kabul etmeyin, olduğu gibi gönderin. Yine de keyfiniz bilir tabii.

Kupa bildiğiniz kahve kupası. O eski tip sabun kasesinden benim de edinesim var bir tane ama tutup da 20-30 $ veresim yok açıkçası Tongue.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(30/09/2014, Saat: 20:48)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kupa bildiğiniz kahve kupası. O eski tip sabun kasesinden benim de edinesim var bir tane ama tutup da 20-30 $ veresim yok açıkçası Tongue.

Kupayı 20-30 USD a mı satıyorlar?
İade ederim sorun değil ama biraz uğraşması var.
UK den o kadar sipariş yaptık sorun yok
TR içi kargolar Elm sokağı tadında
(30/09/2014, Saat: 20:55)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İade ederim sorun değil ama biraz uğraşması var.
UK den o kadar sipariş yaptık sorun yok
TR içi kargolar Elm sokağı tadında
Demek ki orjinal porselen Şişede gelseydi yazık olacaktı.
Ben whippeddog Larry'den her ürün aldığımda bana OldSpice AS tek kullanımlık yollar. Sanırım orjinal olandan var elinde çünkü eskiden hatırladığım yoğun karanfilli kokuyu birebir aldım Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: