En Son Ne Aldınız ?
(28/09/2014, Saat: 20:35)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunun formülasyonu değişik galiba deneyip anlayalım
Tek parça üründe sorun olmaz deyip aldım

11680784648092759870.jpg

http://www.n11.com/old-spice-125ml-class...-P21074382

Hayırlı olsun üstat, yorumlarınıza göre ben de almayı düşünüyorum. Dinlemedeyim.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(28/09/2014, Saat: 23:45)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun üstat, yorumlarınıza göre ben de almayı düşünüyorum. Dinlemedeyim.

Teşekürler,@Chinaski
Bakalım gelsin,fiyat güzel de içerik nasıl göreceğiz
(29/09/2014, Saat: 00:33)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekürler,@Chinaski
Bakalım gelsin,fiyat güzel de içerik nasıl göreceğiz

Ürün orjinal, sorun çıkmaz. Porselen şişeli modeline göre kalite düşük ama iş görür.
Saticinin tüm ürünlerinin fiyatlari uçuşa geçmiş ama Brut edt ve Old Spice a/s çok ucuz.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(29/09/2014, Saat: 01:08)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün orjinal, sorun çıkmaz. Porselen şişeli modeline göre kalite düşük ama iş görür.
Saticinin tüm ürünlerinin fiyatlari uçuşa geçmiş ama Brut edt ve Old Spice a/s çok ucuz.

Eski Oldspice gibi mi bakalım Smile
(29/09/2014, Saat: 01:08)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün orjinal, sorun çıkmaz. Porselen şişeli modeline göre kalite düşük ama iş görür.
Mustafa Bey orjinal olmasından ziyade @ihtilaf üstat beğenir mi diye merak ediyorum. Tıraş sonrası kullanımı iyi derse alırım Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(29/09/2014, Saat: 02:11)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eski Oldspice gibi mi bakalım Smile

Porselen Old spice kalitesi yok. Bunu öncekinin splash-on çeşidi gibi ele alabiliriz , yani biraz seyreltilmiş Smile
Öncekinde tıpasını çıkarır çıkarmaz keskin bir koku,şişeyi burnunuza yaklaştırmadan gelirken , plastikte şişeyi burnunuza dayayıp iyice koklamak gerekiyor ama fiyat performans olarak yinede alınabilir.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(29/09/2014, Saat: 08:58)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Porselen Old spice kalitesi yok. Bunu öncekinin splash-on çeşidi gibi ele alabiliriz , yani biraz seyreltilmiş Smile
Öncekinde tıpasını çıkarır çıkarmaz keskin bir koku,şişeyi burnunuza yaklaştırmadan gelirken , plastikte şişeyi burnunuza dayayıp iyice koklamak gerekiyor ama fiyat performans olarak yinede alınabilir.

Aynı ürünü gratisten babalar günü kampanyasından aldım,

Yazın koku yoğunluğundan kullanamadım, çok ağır bir şekilde tabac gibi kokuyor,

Old spice ürünleri içerik olarak zararlı ürünler içinde 1. sırada direk soğudum.
(29/09/2014, Saat: 08:58)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Porselen Old spice kalitesi yok. Bunu öncekinin splash-on çeşidi gibi ele alabiliriz , yani biraz seyreltilmiş Smile

Mustafa Bey,
Doğrumu anladım
Porselen olanlar ile plastik olanların forumulü değişik mi? Ben maliyet düşürmek için plastik yapmışlar sandım !
Sizde porselen olandan mevcut mu ?
(29/09/2014, Saat: 11:37)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey,
Doğrumu anladım
Porselen olanlar ile plastik olanların forumulü değişik mi? Ben maliyet düşürmek için plastik yapmışlar sandım !
Sizde porselen olandan mevcut mu ?

Formülde değişiklik yok ama koku yoğunluğu ve kalıcılığı daha az.
21.00TL civarında plastik şişe olunca porselen satılmıyor, almıyoruz .
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(29/09/2014, Saat: 12:03)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Formülde değişiklik yok ama koku yoğunluğu ve kalıcılığı daha az.
21.00TL civarında plastik şişe olunca porselen satılmıyor, almıyoruz .

Mustafa Bey,
Bunların hepsi plastik mi ?

http://www.n11.com/arama?q=old+spice

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: