En Son Ne Aldınız ?
(20/09/2014, Saat: 20:38)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tipsol üstad canavar oldu canavar Smile

Seviyoruz bu halleri, uçlar ipek gibi.
e mail adresim tipsol@me.com
(20/09/2014, Saat: 20:08)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tipsoft Manchurian Ultra-Dense Custom 24/48mm

Harika bir fırça oldu

e644d985c0de642c47d269ceee8dcc5a.jpg

Ustad super duruyor, sapı nereden temin ettin?. Saplarım gelsede tipsoft süperfine ı 24/ 48 yapsam. ulan çinli
Kılı dandik başka bir fırçadan aldım üstad önceden.

(20/09/2014, Saat: 21:44)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustad super duruyor, sapı nereden temin ettin?. Saplarım gelsede tipsoft süperfine ı 24/ 48 yapsam. ulan çinli
www.BarbarosRazors.com

Ebay'deki bir Türk satıcıdan 5 paket Gillette 7 o'clock sharpedge almıştım geçen cuma. Bugün gidip postaneden teslim aldım. Maksat çeşit olsun.
95u98z.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Güle güle kullanın arkadaşlar. @Chinaski hocam wilkinsonlara yorum bekliyoruz. Aftershave kokusu nasıl?
(22/09/2014, Saat: 15:57)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın arkadaşlar. @Chinaski hocam wilkinsonlara yorum bekliyoruz. Aftershave kokusu nasıl?

Hocam az önce kullandım, biraz yoğun, erkeksi bir kokusu var. narenciye ile birlikte odunsu bir koku geliyor. İki nota da eşit gibi baskın bir aroma yok. İlk sürüldüğünde koku daha taze bir koku iken 10 dakika sonra yavaşça uçuyor geriye daha odunsu ile narenciye karışımı kalıyor. Tam çözmek için bir kaç kere kullanmam lazım ama ilk izlenimim Gillette AS ve Rebul AS losyonlardan daha başarılı bir kokusu var.
Performans olarak yorumu bir kaç gün sonra yaparım ama ilk izlenimim: Ferahlatıcılığı pek yok, yatıştırıcılığı var ve cilt üstünde yağsız bir tabaka olusturarak pürüzsüz bir his veriyor. Bu konuda Nivea Silver Protection ile benzer belki bir tık daha ilerde diyebiliriz. Şişesi sade ve şık. Bu fiyata bence iyi bir ürün gibi duruyor. Farklı çeşitleri mevcut.
(22/09/2014, Saat: 16:09)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam az önce kullandım, biraz yoğun, erkeksi bir kokusu var. narenciye ile birlikte odunsu bir koku geliyor. İki nota da eşit gibi baskın bir aroma yok. İlk sürüldüğünde koku daha taze bir koku iken 10 dakika sonra yavaşça uçuyor geriye daha odunsu ile narenciye karışımı kalıyor. Tam çözmek için bir kaç kere kullanmam lazım ama ilk izlenimim Gillette AS ve Rebul AS losyonlardan daha başarılı bir kokusu var.
Performans olarak yorumu bir kaç gün sonra yaparım ama ilk izlenimim: Ferahlatıcılığı pek yok, yatıştırıcılığı var ve cilt üstünde yağsız bir tabaka olusturarak pürüzsüz bir his veriyor. Bu konuda Nivea Silver Protection ile benzer belki bir tık daha ilerde diyebiliriz. Şişesi sade ve şık. Bu fiyata bence iyi bir ürün gibi duruyor. Farklı çeşitleri mevcut.
Teşekürler hocam. Tabaka oluşturan ürünleri çok sevmiyorum ama bu fiyata alternatif olması güzel. Narenciye hatrına denenebilir Smile
@ooppss komşum öyle çok hissedilir bir tabaka gibi değil korkmayın. Nivea kullandiysaniz onun gibi belli belirsiz ve 15-20 dakikada epey rahatlatti cildimi. Kokusunu biraz sevmeye başladım galiba Smile
AS yapmak veya yapmamak işte bütün mesele bu =) En küçük 4 tane tester olucak inşallah.
31490dcf7c0960e5ceec8d5b066e1ae1.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: