En Son Ne Aldınız ?
hyqe4amy.jpg

Sembol tiras kolonyasindan sonra cok siradisi geldi hediye eden eller dert gormesin su fakire Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Güzel günlerde kullanın @Chinaski Hocam
Zamanlayıcı,düşük henrili şok devresi,taşıyıcı bus'a gidiyor zamanlama karakteristiği çıkarılmış.... tam çıkartmadım nedir

(15/08/2014, Saat: 14:22)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Whippeddog Larry'den sipariş ettiğim ürünler 9 gün de geldi(Son 3 gün 2 km mesafeden gelmesi sürdü).
Antika ustura+Chinese 12K barber's hone+ balsa ve CrOx+ keten ve deri kayış almıştım. Yanında tek kullanımlık Old Spice AS yollamış kapalı poşet ile sağolsun.

!Herşey iyi hoş ama deri kayışın kenarı burulmuş sizce kullanılabilir mi? Düzeltmenin bir yolu var mıdır?
(15/08/2014, Saat: 15:04)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel günlerde kullanın @Chinaski Hocam
Zamanlayıcı,düşük henrili şok devresi,taşıyıcı bus'a gidiyor zamanlama karakteristiği çıkarılmış.... tam çıkartmadım nedir

Teşekkürler hocam. Bu bizim PWM kontrollü Bus doldurma devresi. Girişinde PV panel bağlı.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Sukur kavusturana uva6uru7.jpg
Geçmiş olsun üstad güle güle kullanın. Aqua için bir yorum alabilirmiyiz
Tesekkurler hocam. Beklentilerimin uzerinde bir kolonya. Birseylere benzeterek anlatmak sanirim en kolayi olacak davidoff cool water ile polo sport arasi bir kokusu var. kokusu oldukca kalici kolonya olmasina ragmen. Tiras sonrasida deneyecegim. Cildime iyi gelirse favorim olabilir. Fakat malum rebul urunleri arasinda tercih yapmak cok zor. Cocuklugumuzdan hatiralar tasiyan lavantayi mandalinle aldatmak bile zor gelirken ice cikti simdide aqua biri rebulu durdursun... Ozetle onerebilecegim bir urun piyasada 18 n11de 12 tlden bulmak mumkun
Yorum için teşekürler üstad. Sanırım ilk fırsatta bende aqua yı deneyeceğim. Sizin litrelik kolonyalar 4 rebulden sonra atıl duruma düşecek sanırım Big Grin
Bittiler deli gibi kolonya kullanirim 30 40 ml esmen tutun kaldi Smile
(15/08/2014, Saat: 19:19)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bittiler deli gibi kolonya kullanirim 30 40 ml esmen tutun kaldi Smile

baş ağrısı, diş ağrısı, pansuman, sindirim rahatsızlıkları...
kullanım alanlarını say say bitmez Smile

Arkadaşlar bugün şöyle Eminönü Tahtalale Zazahan ve traş malzemeleri satan birkaç yer daha dolaştım,yaklaşık 8-9 aydır gitmiyordum şunu gördüm herkes Geltirden haberdar ve malesef daha önce ucuz aldığımız ürünler malesef bu ilginin canlanmasından dolayı uçmuş,en ucuz aldığımız ürünler Aftershave ve kolonyalatdı daha önce 15-20 ye aldığım kolonya 30 keza bir old space sordum eu de toilette parfüm gibi fiyat çeken 150 TL dedi adam, 250 lik cam şişe vs..
Kendi içinizde site olarak halletmemiz lazım bazı ihtiyaçları yoksa bu gidişle kartuşa döneceğiz yada ebay candır deyip yumulacaz ebay'e.risk alarak
Burada bir arkadaş yazmıştı internetçiler sayesinde klasik traş kıpırdadı sanırım ve bunu fiyatlarada yansıdı sanırım.dolayısıylada fırça üreten arkadaşı buradanda tebrik etmek istiyorum tekrar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: