En Son Ne Aldınız ?
Limon olan Çok kalıcı ferah bir koku, özel günlerde kullanıyorum.
Onurstyle' dan aldıklarım elime ulaştı bugün Cool

dww180.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
Floid kıralacak diye endişe etmiştim, sorunsuz elinize geçtiğine sevindim...

Sent by mobile via Tapatalk
Eyvallah üstadım, sizin de ellerinize ayaklarınıza sağlık.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(09/08/2014, Saat: 23:11)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eyvallah üstadım, sizin de ellerinize ayaklarınıza sağlık.

Gule güle kullanin. Gart abim cok yardimci oldu tüm geltir satislarimda. kendisine cok tesekkür etmek istiyorum. sagol gardas Big GrinBig GrinBig Grin
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
2qvw174.jpg
İmpa Ticaret' ten dün verdiğim sipariş hemen sorunsuz geldi. Mustafa Bey' e teşekkürler.
2ahxxmt.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
fxdsu8.jpg

İmpa ticaretten se jiletler elime ulasti
Mustafa Bey hiziniz inanamadim tekrar cok tesekurler
Selamlarrr=) Bazı komşular biliyor gemideyim daha bugün geldim evime hemen öLediğim gibi bol köpüklü ustura traşımı oldum ve bilgisayarın başına oturdum =)
Ürünlerin bazıları Portekiz'den bazıları NYC Pasteur Pharmacy'den bazıları italianbarber.comdan geldi. Hepsiyle daha haşır neşir olamadım fakat Proraso Yeşil üzerine 444 balsam cidden denenmesi gereken bir duyguymuş =)

Ürünlerin fiyat bilgilerini merak eden olursa paylaşabilirim. Pasteur pharmacynin fotoları ve fiyatlarını kendi başlığı altına yazarım.

y3y4ubaz.jpge4upe4a4.jpgnapa3ava.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Whippeddog Larry'den sipariş ettiğim ürünler 9 gün de geldi(Son 3 gün 2 km mesafeden gelmesi sürdü).
Antika ustura+Chinese 12K barber's hone+ balsa ve CrOx+ keten ve deri kayış almıştım. Yanında tek kullanımlık Old Spice AS yollamış kapalı poşet ile sağolsun.
2mmvec2.jpg
mb1emh.jpg

!Herşey iyi hoş ama deri kayışın kenarı burulmuş sizce kullanılabilir mi? Düzeltmenin bir yolu var mıdır?
2e1yx6r.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: