Günün Tıraşı (SOTD)
@ihtilaf Hocam sıhhatler olsun, her şeyin süresi var ama süre tutma, hesap kitap ne kadar sürdü süresi yok Smile
(21/06/2014, Saat: 22:36)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İhtilaf üstad dokturmuşşün!
Kiss my face ile gelenekler devam ediyor ürün yorumu yokmu?

Ürüne Alfa testine soktum Smile
Bir kaç güne yorumlayacağım
Bir kaç test daha yapacağım detaylı inceleme yazacağım !
(21/06/2014, Saat: 22:53)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf Hocam sıhhatler olsun, her şeyin süresi var ama süre tutma, hesap kitap ne kadar sürdü süresi yok Smile

Not defterini çok eğreti bir yere koydum yazması zor oldu,eller bazen ıslak,telefonun kronometresini kullandım
@ihtilaf

Üstad elinize, emeğinize sağlık tıraş süresini ölçme olayı çok yararlı olmuş. Tıraş forumları arasında bunu ilk yapan bizim forum ilk yapan da siz olabilirsiniz=)

Kiss my face'in incelemesini de merakla bekliyorum.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(21/06/2014, Saat: 23:04)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @ihtilaf

Üstad elinize, emeğinize sağlık tıraş süresini ölçme olayı çok yararlı olmuş. Tıraş forumları arasında bunu ilk yapan bizim forum ilk yapan da siz olabilirsiniz=)

Kiss my face'in incelemesini de merakla bekliyorum.

KMF ilginç ürün,bir kaç test daha kaldı.
Kmf doğal içerikliyim diye reklam yapıyor ama inanması güç.Fabrikasyon krem ve sabunlara hep soru işaretiyle bakıyorum.
(22/06/2014, Saat: 00:11)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kmf doğal içerikliyim diye reklam yapıyor ama inanması güç.Fabrikasyon krem ve sabunlara hep soru işaretiyle bakıyorum.

Oluşan köpük şekli ve rengi doğal sabunlarda olduğu gibi,cok yakında bu forumda Smile
Doğal diye lanse edilen hiç bir sabunu kullanmadım bugüne dek. Acaba nasıl oluyor köpüğü ve rengi ? Arko ve Tabac ile kıyaslarsak?

Geçen hafta urla pazarındaki yaşlı bir teyzeden aldığım zeytinyağı sabunu banyo lifi ile bile inanılmaz köpürüyor, fırça ile uğraşsam tıraş olurum gibi. Herhalde en doğal sabun o teyzeninkidir =)

-Grace Hopper

Bembeyaz ile kırık beyaz farkı gibi.Biri kar gibi biri süt renginde oluyor.Köpük kıvamı ise tallow içerip içermemesine göre değişiyor,belli ediyor kendini.Arko tabac bembeyaz bilirsiniz.
Anladım üstad teşekkürler. Sabunun doğallığı arttıkça kar beyazdan kırık beyaza doğru kayıyor o zaman. Tabacta arkoda kimyevi olarak çok temiz ürünler değil biliyoruz forumcak.

-Grace Hopper

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,339 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,507 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,275 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,593 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,657 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,922 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,426 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,061 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: