En Son Ne Aldınız ?
Sayın meslektaşım hangi değirmeni kullanıyorsunuz? Sözen değirmenleri methediliyor sizin fikriniz nedir? Burada taze kahve imkanı pek yok, stoklar bitince ben de taze kavrulmuş çekirdek alıp kendim öğütmeyi planlıyorum.
Ben sözen değirmen kullanıyorum iş görüyor ama insan bir hario veya porlex istiyor. http://www.oehandgrinders.com/OE-LIDO-2-..._p_14.html hatta keşka bunu alsam Smile Yalnız sözen fiyatına göre iyi iş çıkarıyor. İmkan varsa diğerleri, yoksa sözen de gayet işe yarar sonuçlar veriyor. Ben sık ayar değiştirmemenizi öneririm. Hatta iki sözen alıp birini french press diğerini espresso için kullanasım var Smile
Teşekkürler üstadım, o paketi almıştım daha önce. Sizdeki biraz daha kaliteli bir şeye benziyor resimde göründüğü kadarıyla, onun için sormuştum.

(11/06/2014, Saat: 21:03)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: OnLyTNT hocam french press lokal bi milyoncudan. Ama online arıyorsanız migrosta şöyle bi paket mevcut.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Samsung Gear Fit bileklik,çok hoşuma gitti herkese tavsiye ederim,özellikle spor yapanlar için çok kullanışlı.

5nn1g2.jpg

xm7shu.jpg
Hayırlı olsun,
Bu aleti alınca telefonu da taşımaya gerek var mı?

(12/06/2014, Saat: 13:45)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Samsung Gear Fit bileklik,çok hoşuma gitti herkese tavsiye ederim,özellikle spor yapanlar için çok kullanışlı.

5nn1g2.jpg

xm7shu.jpg
Var hocam çünkü konuşulmuyor.Ancak gelen aramayı reddederek seni sonra arayacağım şeklinde mesaj yollanıyor.Daha tam o fonksiyonlarını deneyemedim ama sanırım böyle durum,ben daha ziyade nabız ölçerini kullanıyorum.Ayrıca bağlantı bluetooth ile o yüzden yan odaya geçince bile bağlantı kesiliyor.Şu anda bileğimde mesela ama telefon arkadaki dolapta arama olunca kolumda titreşim yapıyor görüyorum kimin aradığını.
Telefondan da spor istatistiklerinizi görebiliyorsunuz.
Kazımdikici hocam teşekkür ederim. Espresso için tchibo nun kapsüllerine yönelme niyetim var. Değirmen sadece french press için. Hatta ayarsız bile olur benim için. Çok ince öğütmesin yeter.

OnLyTNT hocam şurada buldum benim aldığım modelden. Pek matah birşey değil ama iş ortamı kısa süre sonra kırılır zaten diyerek ucuzuna kaçtım.
http://m.gittigidiyor.com/urun/117156439

Bodum marka olanı starbucks tan almış bi arkadaş o baya kaliteli idi bendekine nazaran.
Eyvallah, hocam zahmet etmişsiniz. Gittigidiyor' da çeşit çoğalmış. Eskiden bu kadar yoktu sanki Huh.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Evet hocam son dönemde baya artmış ben de aldıktan sonra farkettim.
Bugün gratisten 3.5 liraya nivea for men mild tıraş kremi aldım.denemek isteyenlere duyurulur genelde fiyatı 5 -5.5 TL arasıdır.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: