En Son Ne Aldınız ?
(04/06/2014, Saat: 15:01)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Theunnamed, hayırlı olsun öncelikle.

Yalnız Shavemac sitesinde boynuz saplı fırçalar bizim Geltir LE fırçalara çok benziyor yahu. Hatta düğümler bile görüntü olarak aynı. Performansını bilemiyorum tabii ama fiyatının 120€ olduğunu hesaba katarsak bizim Kimson bizi ne kadar süründürmüş olsa da iyi fiyata almışız diye düşünüyorum.

Komşum kimson un sapı çok güzel, knot U için yorum yok.

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Sayın @OnlyTNT komşum,

Kimson bizzat söylemişti Shavemac'in sattığı sapları kendisinin yaptığını, hatta fiyat konusunda oradan dem vurmuştu Smile

Bende Kimson için aldım bu knotu, umarım sağ salim bir şekilde yapıştırırım.
www.BarbarosRazors.com

Teşekkürler açıklamalar için. O detayı atlamışım.

Tipsol üstadım, bence düğüm de fena değil aslında. Hatta bana göre fazla yumuşak. Biraz seyrek tabii.

Neyse sapı bizde nasılsa, düğüm komple bozulunca daha dolgun bir düğüm takarız Cool.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Yani.. Zaten düğüm 20 dolarlık bir düğüm. ücretin çoğunu sapa verdik. Herkes kabul edebilecek olsaydı sadece sap alırdık daha makul ve tercihe açık olurdu. Sağlık olsun, bir sonraki çalışmaya Smile
www.BarbarosRazors.com

(04/06/2014, Saat: 17:52)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yani.. Zaten düğüm 20 dolarlık bir düğüm. ücretin çoğunu sapa verdik. Herkes kabul edebilecek olsaydı sadece sap alırdık daha makul ve tercihe açık olurdu. Sağlık olsun, bir sonraki çalışmaya Smile

Bende sizin gibi yapardım o şahane sap a şahane bir knot keyif verecektir. Sizin knot seçiminizde çok güzel olmuş theunnamed komşum güle güle kullanın.
e mail adresim tipsol@me.com
(04/06/2014, Saat: 13:38)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Shavemac d01 fan, sonunda geldi

8uve5aze.jpg

hayırlı olsun hocam
Teşekkür ederim @tipsol üstadım, D01 de çok kararsız kaldım ama en sonunda aldım gitti. İlk silvertipim kendisi Smile
www.BarbarosRazors.com

Eyvallah @error komşum. Darısı çabi üçe Smile
www.BarbarosRazors.com

(04/06/2014, Saat: 18:11)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eyvallah @error komşum. Darısı çabi üçe Smile

çabi biri iki yi aldık ya sıra 3 e geldi Big Grin
Yavruyu Kimson Handle'a yapıştırdım. 24/48 sipariş etmiştim. Handle'a 24/46 olarak oturdu Smile

@error
Çabi 1 + Çabi 2 = Çabi 3 Big Grin
www.BarbarosRazors.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: