En Son Ne Aldınız ?
(04/06/2014, Saat: 00:11)artofdragon Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım nereden aldınız acaba.Çok güzel görünüyorlar.Akrilik yanılmıyorsam.

Akrilik ve az tuzluya mal oldu üstadımSmile

Bir arkadaşıma aldırdım, hiç anlamam bu işlerden.

Ustası yakında sanatını konuşturur, hep birlikte canlı hallerini izleriz inşSleepy
(04/06/2014, Saat: 00:17)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akrilik ve az tuzluya mal oldu üstadımSmile

Ustası yakında sanatını konuşturur, hep birlikte canlı hallerini izleriz inşSleepy

Mornetto komşum, bu işin ustası lijun abi forumu bıraktı nasıl izliycez canlı hallerini?
e mail adresim tipsol@me.com
(04/06/2014, Saat: 00:39)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mornetto komşum, bu işin ustası lijun abi forumu bıraktı nasıl izliycez canlı hallerini?

Çok üzüldüm, forum için büyük kayıp Lijun üstadın yokluğu.

Mornetto üstad hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(04/06/2014, Saat: 00:17)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akrilik ve az tuzluya mal oldu üstadımSmile

İş başa düştü.Araştırmaya devam.Yinede cevap için teşekkürler.
Shavemac d01 fan, sonunda geldi

8uve5aze.jpg
www.BarbarosRazors.com

(04/06/2014, Saat: 01:21)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok üzüldüm, forum için büyük kayıp Lijun üstadın yokluğu.

Mornetto üstad hayırlı olsun güzel günlerde kullanın.

Tşk kardeşim, büyük sabırla beklemekteyimAngel
(04/06/2014, Saat: 13:38)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Shavemac d01 fan, sonunda geldi

8uve5aze.jpg

Hangi siteden aldınız üstad, iki tane düğüme ihtiyacım var. Kaliteli düğüm alınabilecek bildiğiniz site var mı?

Sent from my iPad using Tapatalk
Shavemac'ten aldım üstad. Shavemac alabilirsiniz.

Alternatif isterseniz Goldennib'ten TGN düğümleri alabilirsiniz.

Loyal Liu'nun güzel olduğunu söylemekteler, ancak nereden temin edebilirsiniz bilemiyorum herhangi bir sitesi yokmuş, mail ile ulaşmanız gerekiyormuş.

(04/06/2014, Saat: 14:10)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi siteden aldınız üstad, iki tane düğüme ihtiyacım var. Kaliteli düğüm alınabilecek bildiğiniz site var mı?

Sent from my iPad using Tapatalk
www.BarbarosRazors.com

Teşekkür ederim @theunnamed Üstadım.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Theunnamed, hayırlı olsun öncelikle.

Yalnız Shavemac sitesinde boynuz saplı fırçalar bizim Geltir LE fırçalara çok benziyor yahu. Hatta düğümler bile görüntü olarak aynı. Performansını bilemiyorum tabii ama fiyatının 120€ olduğunu hesaba katarsak bizim Kimson bizi ne kadar süründürmüş olsa da iyi fiyata almışız diye düşünüyorum.
Haydi hayırlı tıraşlar...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: