En Son Ne Aldınız ?
(18/05/2014, Saat: 21:44)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Maşukiyede 2 günlük güzel bir otel kaçamağı

Herşey (tas) da dahil dedikleri bu galiba
Aynen hocam hanımın çanta sağ olsun odada tıraş bıçağı ve kremle karşılaştım boş yokWink
Bugun impa ticaretten ten 5 adet feather 5 adet 7 o'clock ve 5 adet bolzano aldim.Feather ve 7 o'clokclar 5 er tl bolzani ise 3.5 tl.uba3azym.jpg

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bolzanoları kullan bakalım üstat,yorumun ne olacak
Ben paketten iki tane kullandım iyimi kötümü halen karar verebilmiş değilim fakat mademki üst düzey urun gurubunda oldugu soyleniyor daha net sonuç verebilmesi lazim diye düşünüyorum..
(19/05/2014, Saat: 18:31)siralexf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bolzanoları kullan bakalım üstat,yorumun ne olacak
Ben paketten iki tane kullandım iyimi kötümü halen karar verebilmiş değilim fakat mademki üst düzey urun gurubunda oldugu soyleniyor daha net sonuç verebilmesi lazim diye düşünüyorum..

Kullanip deneyimlerimi paylasirim.muhakkak biraz sakallar uzasin bakalim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Arkadaşlar bu traditional.com dan alış veriş yapan var mı?Bu takip numarası ile nasıl ürün takibi yapıyoruz?My order den,Royal mail sayfasına yönlendiriyor ondan sonra,malesef bilgi yok.
(20/05/2014, Saat: 00:34)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bu traditional.com dan alış veriş yapan var mı?Bu takip numarası ile nasıl ürün takibi yapıyoruz?My order den,Royal mail sayfasına yönlendiriyor ondan sonra,malesef bilgi yok.

Ürün kargoya verildikten 1 gün geçene kadar sistemde görünmeyebilir.
Kargo takipi için konu
http://geltir.com/thread-816.html?highli...rgo+takibi
(20/05/2014, Saat: 00:43)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ürün kargoya verildikten 1 gün geçene kadar sistemde görünmeyebilir.
Kargo takipi için konu
http://geltir.com/thread-816.html?highli...rgo+takibi
Teşekkürler hocam,cuma istanbula gelmiş akşam,bugünde tatil olduğu için herhangi birşey görünmüyor hayırlısı bakalım.
Yıllık stok Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
99do41.jpg
Dayanamadım, aldım bir tane Merkur 1904 (42c) Classic. shavelounge.co.uk sitesinden sipariş verdim 5 günde elime geçti. Bugün denedim, bayağı beğendim, güzel bir makina Smile. Yanında 1 paket Derby, 1 paket Personna jilet ve 1 adet kibrit çöpü şeklinde kan taşı hediye gönderdiler.

huhe4eda.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: