En Son Ne Aldınız ?
Eğer istanbuldaysanız impa ticaret, değilseniz arko candır, derby ciğerdir, blueness böbrektir Smile
Amerika'ya taşınmak farz oldu Dodgy
www.BarbarosRazors.com

(13/05/2014, Saat: 19:05)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer istanbuldaysanız impa ticaret, değilseniz arko candır, derby ciğerdir, blueness böbrektir Smile

Hızlı öğreniyorsunuz çekirge: )

Biraz zaman geçsin bu sıkı kontrol biraz gevşemeye başlayabilir alternatif yollar olur
GC tümden Tr postasini kesmedi. İyi oldu
Forum dan biri tavsiye vermiş olabilir: )
(13/05/2014, Saat: 19:25)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hızlı öğreniyorsunuz çekirge: )

Biraz zaman geçsin bu sıkı kontrol biraz gevşemeye başlayabilir alternatif yollar olur
GC tümden Tr postasini kesmedi. İyi oldu
Forum dan biri tavsiye vermiş olabilir: )

İhtilaf ustadim ozel mesaja br bakarsaniz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(13/05/2014, Saat: 19:05)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğer istanbuldaysanız impa ticaret, değilseniz arko candır, derby ciğerdir, blueness böbrektir Smile

Fırsat varken stoklamış olmak candır. Big GrinBig GrinBig Grin

insanın ömrü boyunca yetecek tabac'ı , çift kağıt astrası, çift kağıt perması olması ne kadar güzel.
jws.gifjws.gifjws.gif
(13/05/2014, Saat: 20:04)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırsat varken stoklamış olmak candır. Big GrinBig GrinBig Grin

insanın ömrü boyunca yetecek tabac'ı , çift kağıt astrası, çift kağıt perması olması ne kadar güzel.
jws.gifjws.gifjws.gif
Allah uzun ve hayırlı bir ömür versin,stokların tükensin inşallah (yanlış anlaşılmasın bu bir duadır)Smile
(13/05/2014, Saat: 20:26)siralexf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah uzun ve hayırlı bir ömür versin,stokların tükensin inşallah (yanlış anlaşılmasın bu bir duadır)Smile

Amin üstadım. Big Grin

Allah size de sevdiğiniz ürünlerden en az bendeki kadar stok yapmayı, ve en nihayet hepsini kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
(13/05/2014, Saat: 19:25)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hızlı öğreniyorsunuz çekirge: )
Ustamız iyi Big Grin
choose+keyword.jpg

(13/05/2014, Saat: 20:04)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fırsat varken stoklamış olmak candır. Big GrinBig GrinBig Grin

jws.gifjws.gifjws.gif
Üstad siz stoklar sebebiyle vergi,zekat,öşür,kdv,haraç ve benzeri bütün kesintilerden mesulsünüz bence

jws.gifjws.gifjws.gif
''Hayat paylaştıkça güzedir'' değerli hocamSmile
Arkadaşlar traditional shaving ile yazıştım akşam üzeri Türkiye'ye ürün gönderiyor musunuz dedim?
Verdikleri cevap aynen şu;
Hi Kemal,

Yes we send orders to Turkey. We can’t send aftershave or cologne by international post though.

Regards,

Matthew

Yani kolonya ve losyon dışında ürün gönderiyorlarmış.birkaç ürün ekliyorum sepete bakalım ne olacak?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: