En Son Ne Aldınız ?
(12/05/2014, Saat: 19:39)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 adet tabac refil 125 gr
1 adet MWF refil 125 gr
1 adet Klar's Shaving Soap Classic Refill 110gr
1 adet Thiers-Issard Lavander Shaving Soap 70gr

Bile Bile lades olmuş biraz: )
(12/05/2014, Saat: 19:59)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bile Bile lades olmuş biraz: )

Aynen bocam.
(12/05/2014, Saat: 20:03)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynen bocam.

Umarım aksilik olmaz
Paket geri dönerse geliş ve dönüş kargoları sizden kesilecek galiba
Dönüş ücreti (GC ye iade) de aynı mı acaba ?
(12/05/2014, Saat: 19:39)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1 adet tabac refil 125 gr
1 adet MWF refil 125 gr
1 adet Klar's Shaving Soap Classic Refill 110gr
1 adet Thiers-Issard Lavander Shaving Soap 70gr

Benim paketim, 1 ay sonra ancak gelebilmişti. İçinde 2 tane krem olmasına rağmen gümrüğe falan takılmadı. Kozmetik yasak deniyor lakin, kime göre neye göre yasak bende çözemedim. Gümrükten geçip geçmeyeceği, gideceği yere veya bakan memurun yorumuna göre değişiyor sanırım. Umarım sizde şanslı olanlardan olursunuz. Smile
(12/05/2014, Saat: 20:12)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Umarım aksilik olmaz
Paket geri dönerse geliş ve dönüş kargoları sizden kesilecek galiba
Dönüş ücreti (GC ye iade) de aynı mı acaba ?
Hocam şu son zamanlarda arkadaşların kargoları ellerine ulaşınca bende cesaret ettim almaya risk alarak.
Kargo geliş ücreti zaten ödüyoruz olaki aksilik oldu geri gitti ürünler kargo bedelini ürün fiyatı içinden kesip kalan ücreti ödeyeceklermiş.Dönüş ücreti aynı mı bilmiyorum sayın hocam.
(12/05/2014, Saat: 20:19)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam şu son zamanlarda arkadaşların kargoları ellerine ulaşınca bende cesaret ettim almaya risk alarak.
Kargo geliş ücreti zaten ödüyoruz olaki aksilik oldu geri gitti ürünler kargo bedelini ürün fiyatı içinden kesip kalan ücreti ödeyeceklermiş.Dönüş ücreti aynı mı bilmiyorum sayın hocam.

Hayırlısı Hocam
GC den 2 fırça birde Merkür 38C sipariş ettim
Kozmetik içerik yok
Arko kullanırım gerekirse o stress den uzak dururum: )
(12/05/2014, Saat: 20:42)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlısı Hocam
GC den 2 fırça birde Merkür 38C sipariş ettim
Kozmetik içerik yok
Arko kullanırım gerekirse o stress den uzak dururum: )

Bakma hocam en akıllıca olan seninki aslında ama bir şansımı deniyim dedim gümrüğe takılırsa değil kozmetik hiçbirşeye girmem.
Kenwood tost makinası-döküm ızgaralı
a4u9y6ag.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk
Adamlar noktayı koydu beyler ,ürünleri yolamıyorlar parayıda iade edeceklermiş.Son gelen mesaj aynen şöyle..

Hi Kemal,

Concerning your order nr. 11267, I regret to inform you that it´s not possible to send you the products requested.
Due to the Turkey Customs controls, all our shipment containing aftershaves, shaving creams, shaving soaps,
colognes and every cosmetics items, have been sent back to Spain.
As you can find in the picture attached, even all the items returned have been intentionally damaged and in this situation
we cannot keep on sending this kind of products even though there´s any invoice enclosed in the parcels.
We´ll keep on sending brushes, razor blades and every item not considered cosmetic items, ordered by our Turkish clients.
Regarding your order, we´ll refund the total amount to your Paypal account.
We hope you understand this matter and apologize for inconveniences caused.
Thanks for understanding and should you have any queries, do not hesitate in contacting us.

Best regards,

Mamen Guzmán
Customer Service

bahsettikleri ürünlerde şunlarmış geri dönen.

ou401s.jpg
E gecmis olsun hepimize o halde. Hadi urunlerin geri donmesi neysede anlamak icin tupleri minciklamak gerekiyor galiba!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: