En Son Ne Aldınız ?
(08/05/2014, Saat: 09:14)kaju Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Semogue dışında Ankaradan üstadım.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Üstad Ankara'da nereden buluyorsunuz bunları?İnanın Konya'dan kalkıp Ankara'ya gelesim var.
Derdi dünya olanın,dünya kadar derdi olur
(07/05/2014, Saat: 22:35)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 11i3682.jpg

Tam bir haftada geldiler Cool

güle güle kullanın..
Üstadım antikacılar antika pazarları geziyoruz Smile

GT-I9500 cihazımdan gönderildi
Arkdaşlar gifts and cars den ürün aldım orders kısmında paypal de 4 ürün görünüyor ama bankwire yazan yerde ürünün tekini listede göremiyorum ve ürün stoktada var yani alış yapabiliyorum acaba bu işte bir terslik mi var yardımcı olursanız sevinirim saygılar.
Arkadaşlar gifts and care'den 4 sabun aldım order paypal kısmına tıklayınca 4 ürünüde görüyorum fakat bankwire denilen bir yer var oraya tıklayınca 3 ürün görüyorum sizce bu işte bir terslik varmı?Ürünün tekini göremiyorum ,bilen yardımcı olursa sevinirim.
(09/05/2014, Saat: 00:50)RooT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim ürünlerde dün elime geçti. Takip kısmında, ''Torbaya eklendi'', ''Torbadan alındı'' gibi ibareler dışında, gümrük adına herhangi bir adım göremedim bende. Sadece Ukim'de 15 gün bekleyince geri gidecek diye şüphelendim. Arayınca sistemlerinde sorun olduğunu ve gecikmeler yaşandığını söylediler. Ama nihayetinde 30. gününde elime ulaştı paketim. Ayrıca, paketi açınca biraz hayal kırıklığına uğradım. 3'ü kardeşime 4'ü hediye olmak üzere 7 telefon kabı vardı paketin içinde. Açtığımda sadece 3 tanesi çıktı.

Sonra, tıraş kremlerinden birini açıp baya bir mıncıklamışlar. Ve neredeyse yarısı eksik olarak çıktı. Anladığım kadarı ile telefon kaplarının fazla olmasını ticari olarak falan değerlendirip el koydular. Yada çaldılar. Çaldılar diyorum çünkü, geçmiş senelerde aldığım bir dizlik te çalınmıştı.

Neyse kaplar pahalı olmadığından fazla bir zararım yok. Allah'tan tıraş aleti, fırça gibi şeylere zarar vermemişler. Son olarak benim paketimin boyutu da oldukça küçüktü. Yaklaşık 25-10-20h gibi bir boyuttaydı. Bundan dolayı gümrüğe takılmamış yada inisiyatif gösteren bir memurdan dolayı giriş yapmış olabilir.
Valla buna ancak geçmiş olsun hocam denir,can sıkıcı şeyler.
(09/05/2014, Saat: 01:03)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla buna ancak geçmiş olsun hocam denir,can sıkıcı şeyler.

Teşekkürler hocam. Maalesef istikrarsız sistem ve saçma sapan yasaklardan ötürü insanlar bir şeyler getirtebilmek için bin takla atıyor. Bildiğim kadarıyla da TR ve Belçika haricinde gümrük sorunu çıkaran ülke yok. Tamamen allah'a emanet işleyen posta sistemi ve akıbeti ne olacağı belirsiz bir şekilde ürün getiriyoruz hepimiz.

Bu ülke artık böyle şeyleri çoktan aşmış olmalı. Ama nerdee..
Dun gifts and carw ile yazistim bir sure urun yollayamayacagiz dediler...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(09/05/2014, Saat: 09:05)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dun gifts and carw ile yazistim bir sure urun yollayamayacagiz dediler...

Dün bende ürün aldım yollamayacakşar mı yani?
Bilmiyorum ustadim ben sadece soru sordum. Ona cevaben bu bilgiyi eklemisler

Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: