Kalem takıntılarınız var mı ?
senatorün yarı esnek ucunu gördükten sonra tam esnek kalemlere merak sardım. Alttaki resimdeki kalemden bir tanesine denk geldim esneklik harika hiç bastırmaya gerek kalmadan uçlar ayrılıveriyor ama maalesef ucu eğikti. İnşallah sağlam bir tanesine denk gelirim.

near-mint-vintage-waterman-black-chased-...pen-11.jpg
@linguist
resimdeki kalem hakkında daha fazla bilgi almak isterim üstad.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(24/04/2014, Saat: 19:33)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @linguist
resimdeki kalem hakkında daha fazla bilgi almak isterim üstad.

Dediğim gibi esnek uçlu bir kalem.
(24/04/2014, Saat: 20:05)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dediğim gibi esnek uçlu bir kalem.

Yani marka-model-fiyat gibi yada temin ettiginiz yer gibi bilgiler var mi hatirinizda demek istemistim.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Versatil kalem önerisi istemiş ve çok faydalanmıştım. Şimdi de ekonomik günlük kullanıma uygun bir fiyat/performans önerisi daha istiyorum. dolma kalem için tabii.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
(24/04/2014, Saat: 20:52)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Versatil kalem önerisi istemiş ve çok faydalanmıştım. Şimdi de ekonomik günlük kullanıma uygun bir fiyat/performans önerisi daha istiyorum. dolma kalem için tabii.

Bütçeniz ne kadar bilmiyorum ama Lamy safari bu konuda en başarılı tercihlerden biri...
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Pilotun güzel dolmakalemleri var.Ben Ebay'dan almıştım.10 $ gibi fiyatlarda gayet güzel dolmakalemler var.
Derdi dünya olanın,dünya kadar derdi olur
Lamyi inceliyorum, pilotu bilmiyorum

Bu ara mont blanc starwalker a sardim lakin ikinyane cross dururken 1200 tl vermeyi henuz icime sindiremedim

Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Nasıl kalemmiş üstad o, gece kalkıp kendi kendine makale, kitap vs. yazıyor herhalde IdeaBig Grin
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  PELİKAN TÜKENMEZ KALEM İÇİ YEDEĞİ 237 ayçiçeği 4 4,567 20/05/2018, Saat: 22:07
Son Yorum: keklik

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: