En Son Ne Aldınız ?
Ice gerçekten cok güzel. Keske ayni kokuyla tıraş kolonyasi da olsa.
Rebul lime cok beğendiğim digeri. Ice almaya gittiğimde lime ve lavantayla beraber 3 tane almıştım. Super bir seri çıkarttı rebul...
Metro marketlerde 11.90 gibi sanırım hatırlıyorum,

İndirimde şu aralar..

Rebul diyorum Big GrinTongueAngel
@metinnitem1 üstadım

Ice'ı çok sevmekle birlikte Jasmine, Green Tea ve Fig Blossom merak ettiklerim arasında.

Green Tea sizden geçer not almış, ya diğer ikisi ?
www.BarbarosRazors.com

@metinnitem1

Green Tea alayım bir tane üstad o zaman, incir için de sizin yorumu bekleyeyim Tongue
www.BarbarosRazors.com

(23/04/2014, Saat: 21:34)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ice gerçekten cok güzel. Keske ayni kokuyla tıraş kolonyasi da olsa.
Forumdan bir üstadın kolonyalara gliserin ekleyerek tıraş kolonyası olarak kullanma fikri vardı.

@theunnamed
Hocam, İncir bana göre oldukça feminen bir koku
Jasmine ise incir kadar olmasa da bence o da uniseks kullanıma uygun
Sert erkeksi kokuları seviyorsanız hoşunuza gitmeyebilir.
(23/04/2014, Saat: 22:44)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumdan bir üstadın kolonyalara gliserin ekleyerek tıraş kolonyası olarak kullanma fikri vardı.

@theunnamed
Hocam, İncir bana göre oldukça feminen bir koku
Jasmine ise incir kadar olmasa da bence o da uniseks kullanıma uygun
Sert erkeksi kokuları seviyorsanız hoşunuza gitmeyebilir.

Son 3aydır rebul mandalina ve ice kolonyalarına gliserin ekleyerek aftershave olarak kullanıyorum ve çok da memnunum. Tavsiyem 4-5 damla ekleyip denemeniz ve az gelirse 4-5 damla daha gliserin ilave edilmesi yönünde. Fazla kaçarsa şekerli bir his bırakabiliyor onun dışında çok memnunum tavsiye ederim
(23/04/2014, Saat: 21:37)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Metro marketlerde 11.90 gibi sanırım hatırlıyorum,

İndirimde şu aralar..

Rebul diyorum Big GrinTongueAngel

Ankamall gratiste 16.5TL kendi internet sitelerindeki gibi
Keşke litrelik satsalar est gibi Big Grin
(24/04/2014, Saat: 00:16)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ankamall gratiste 16.5TL kendi internet sitelerindeki gibi
Keşke litrelik satsalar est gibi Big Grin

İyi fikir WinkAngel

1 kg alınır valla.Sleepy
Böyle kolonya mı olur durmadan süresim geliyor Big Grin Big Grin görmedik gibi
(24/04/2014, Saat: 00:25)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Böyle kolonya mı olur durmadan süresim geliyor Big Grin Big Grin görmedik gibi

az bişi bütün gün yetiyo,

Big GrinBig GrinTongueAngelCoolSleepyAngel

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: