En Son Ne Aldınız ?
(21/04/2014, Saat: 19:56)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kozmetik yasağı olan başka ülkeler var mıdır acaba. Oldukça enteresan şeyler yaşıyoruz.
Herşeyi değerinin 4 5 10 kati bedellerle halka sunan başka bir yer olmadigindan yasak bize özgü. Baska diyarlardan almanin cazibesi yok zaten.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
@emre_sti
En güzel sabunlar, en güzel kremlerle keyifler dilerim.

kesinlikle aldığınız fırça çok güzel, boyutuna bakmayın çok seçkin kıllardan yapılır semogue,

semogue olsun çamurdan olsun Big Grin
(21/04/2014, Saat: 23:49)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @emre_sti
kesinlikle aldığınız fırça çok güzel, boyutuna bakmayın çok seçkin kıllardan yapılır semogue,

semogue olsun çamurdan olsun Big Grin

Teşekkürler 1305in rengi(yeşili) hiç hoşuma gitmedi yoksa ondan alacaktım. metinnitem1 sağolsun aynısının farklı saplı modeli bu dedi bende verdim coşkuyu ahşap tarz sapı çok hoşuma gitti kullanımdan şimdilik memnunum ileride daha da artacak berak-in ile
(22/04/2014, Saat: 00:01)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler 1305in rengi(yeşili) hiç hoşuma gitmedi yoksa ondan alacaktım. metinnitem1 sağolsun aynısının farklı saplı modeli bu dedi bende verdim coşkuyu ahşap tarz sapı çok hoşuma gitti kullanımdan şimdilik memnunum ileride daha da artacak berak-in ile

Kesinlikle katılıyorum, bol keyifler dilerim.

Metin üstadı izleyen hiç yanılmadıSleepySleepy
(21/04/2014, Saat: 19:16)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad birkaç resim görseydik Smile

Bir kaç krem daha bekliyorum,
Bunlar İmpa dan
Bolzano hediye

x4geas.jpg
(23/04/2014, Saat: 15:01)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir kaç krem daha bekliyorum,
Bunlar İmpa dan
Bolzano hediye

x4geas.jpg
Güle güle kullanın. Hepsi yedekli alınmış Smile
(23/04/2014, Saat: 15:18)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın. Hepsi yedekli alınmış Smile

Sandalın biri Ege sularında yüzecek Smile
Buram buram bir sandal, iyi günlerde kullanın.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(23/04/2014, Saat: 17:14)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buram buram bir sandal, iyi günlerde kullanın.

Sandalı fazla tutmasam da bulunsun
Teşekkürler
Rebul-Ice-Kolonyasi-180-ml-Refre_5938_1.jpg

İşyerime de götüreceğim ne güzel bir kolonya bu
metinnitem1 sağolsun onun önerisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: