En Son Ne Aldınız ?
4mDEjL.jpg
Hindistandan gelen bu arkadaş beni oldukça şaşırttı Smile

2i6oopd.jpg
(16/04/2014, Saat: 17:05)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hindistandan gelen bu arkadaş beni oldukça şaşırttı Smile

2i6oopd.jpg

Hayırlı arkadaşmış
Benim arkadaş tütsü vs getirdi ?
Hiçte sipüritüel falan hissetmedim yaktıkça Smile
(16/04/2014, Saat: 17:10)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı arkadaşmış
Benim arkadaş tütsü vs getirdi ?
Hiçte sipüritüel falan hissetmedim yaktıkça Smile
Üstad tütsü bahane. Sevgi içimizde Big Grin
10omgzt.jpg
Merhaba ayın 14 ünde traditionalshaving uk den Sandalwood Solid Shaving Soap Refill 100g £ 6.63 ve HD 34c Safety Razor Chrome £ 24.96 siparişi vermiştim bugün ayın 18 i bu sabah teslim aldım.Şekerleri anlamadım,sanırım küçük köpüklerin kötü kokusu yüzünden kutuya şeker koyuyorlar.Matthew ilgilendi sağolsun.Geltir kodu ile -£ 3.16 indirim oldu.Aslında Merkur Futur'um var ama günlük traşa uygun değil bence.Umarım M34C işimi görür.Kutu ağır olmasın bir sorun çıkmasın diye sabunu refill olarak aldım,eski wilkinson sabun kutusuna sığar umarım.
eza6anet.jpg

Sertaç üstadın kolleksiyonundan naçizane bir parça, kendisine burdanda teşekkürlerimi sunuyorum.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi
(17/04/2014, Saat: 15:56)kaju Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eza6anet.jpg

Sertaç üstadın kolleksiyonundan naçizane bir parça, kendisine burdanda teşekkürlerimi sunuyorum.

Güle güle kullanın, Sertaçın eli uğurludur, Şans getirsin size de SmileSleepySleepy
Fiziki muayene sonucu tespitlerimde sertaç üstadımın alete itina ile baktığını tespit ettim Smile
www.BarbarosRazors.com

(17/04/2014, Saat: 15:56)kaju Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eza6anet.jpg

Kral alet, hayırlı olsun. @sertac üstad hiç kullanmamış ürünü herhalde sıfır kilometre gibi resmen Big Grin. Sanırım r89 ürün, bir arkadaşım günlük tıraşta kullanıyor onu çok memnun. Ayrıca Mühle nin sap dizaynı çok hoş, güzel günlerde güle güle kullanın Smile.

Sent from my iPad using Tapatalk
(17/04/2014, Saat: 16:57)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiziki muayene sonucu tespitlerimde sertaç üstadımın alete itina ile baktığını tespit ettim Smile

+1
SleepySleepySleepy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: