En Son Ne Aldınız ?
Ayıp be kardeşim böyle gözümüze sokuyorsunuz. Olan var olmayan var insaf.Big Grin
@ihtilaf Güle güle kullan üstadım. Lijun abinin gözlü modellerine bayılıyorum. Wink
Every farewell is a new beginning.
Arkadaşlar teşekkür ederim.
Herkes şanslı doğmuyor Smile

http://geltir.com/thread-3829-post-79197.html#pid79197
Koku manyağı olduğum için ve Türkiye'de stokları tükeniyormuş diye duyduğumdan Big Grin eve kolonya ve After Shave yığınağı yapmaya başladım.
En son 50 ml. liğini test edince beğendiğim Paşabahçe kolonyasının 200 ml. Olanını ve Rebul Lime'yi Tabac After Shave'in yanına ekledim. Şimdi Brüt Klasik After Shave arayışındayım ama gelen haber doğruymuş herhalde ki koskoca Ankara'da bulamadım Smile Smile Big Grin

Sent from my iPad using Tapatalk
@btoprak

Yeşil olan şişeden mi bahsediyorsunuz acaba ?

Yanlış hatırlamıyorsam Mass Kozmetikte @mustaphaturk vardı.
www.BarbarosRazors.com

(11/04/2014, Saat: 21:43)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak

Yeşil olan şişeden mi bahsediyorsunuz acaba ?

Yanlış hatırlamıyorsam Mass Kozmetikte @mustaphaturk vardı.

Evet @theunnamed üstadım, yeşil olan şişe, en yakın zamanda REKLAM FİLTRELENMİŞTİR'teyim o zaman Smile Smile Wink

Sent from my iPad using Tapatalk
................................
(12/04/2014, Saat: 20:26)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Allah güle güle oturmayı nasip etsin.Hayırlı uğurlu olsun.

Allah razı olsun Üstadım, herkes için daha iyilerini dilerim inşaallah,

daha çok çalışmam lazım ConfusedSmile
(12/04/2014, Saat: 20:25)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mornetto;Hayırlı olsun.Güle güle oturun. Wink

Varol üstadım, son kararı bugün verdik şükür, hanım beğendiConfusedConfused

Mesleğe başladığımda arkadaşın deposunda sekiz ay kadar bi çekyatta yatmıştım, bana her ev güzel geliyor da Confused hanımlar zor beğeniyor Big Grin
@mornetto Güle güle oturun. Wink
Every farewell is a new beginning.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: