En Son Ne Aldınız ?
(20/03/2014, Saat: 23:15)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun güle güle kullanın @denizciyim hocam. Bu aletler çok güzel ama fiyatlarına ebay'de baktım da az değil aslında. Yine de insanı çok cezbediyor Smile. Cidden çok temiz ürünlermiş.

Sent from my iPad using Tapatalk

Çok teşekkür ederim @btoprak hocam. Benim ilk alışverişlerim bunlar. Hem öğreniyorum hem de arayıp bulma işi hoşuma gidiyor. Aletler güzel ama açıkarttırmaları kazanmak çok zor iş aslında. Birçok temiz ürünleri son anda başkaları alıyor. Nasıl oluyor anlamıyorum.

Daha da güzelleri sizin olsun hocam. Wink
Bir şekilde rahat durulmuyor ona bir kez daha kanaat getirdim Wink

n56j9.jpg
4atazyny.jpg
y4epusyq.jpg
yhuvyvyz.jpg

Gecenlerde saat basliginda yazmistim hatirlarsaniz. Esime bu saati aldim. Orient marka japon otomatik rose altin kaplama. Kafesdeki simgeler degisiyor farkli bir saat. Aramizdaki bir muhabbetede dokundugu icin bunu sectim. Bu ara kadin saati alacaklar bana danisabilir Smile bayagi bir birikim oldu
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Zorba hocam gayet güzel seçim olmuş. Hayırlı olsun.

Bu arada saat&saat de tissot larda çok iyi indirim var. Niyeti olanlar kaçırmasın.

https://www.saatvesaat.com.tr/saat/Tisso...-modelleri
en son rebul aftershave kolonya aldım fena sayıılmaz sensitive olanı aldım
(22/03/2014, Saat: 22:22)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zorba hocam gayet güzel seçim olmuş. Hayırlı olsun.

Bu arada saat&saat de tissot larda çok iyi indirim var. Niyeti olanlar kaçırmasın.

çoğu ürün tükenmiş.
Lord'un tavsiyesine uyup Paşabahçe misket limon kolonyası aldım. Denemek için 50 ml lik şişe aldım. Cidden tıraş sonrası çok ferahlatıcı. Ama normal bir limon kolonyasından (mesela Pereja) 20 kat daha pahalı Sad . Pereja 450 ml 7 TL iken 50 ml. Paşabahçe kolonya 10 TL. Pahalı ama çok güzel gerçekten. Deneme için 50 ml. lik alınabilirmiş.
Normal Tabac After Shave bitince 200 ml.lik alabilirim, 22.5 TL...

Sent from my iPad using Tapatalk
(22/03/2014, Saat: 19:47)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir şekilde rahat durulmuyor ona bir kez daha kanaat getirdim Wink

n56j9.jpg

Mavi astra yı nereden aldınız hocam acaba?
"kamaralarında çıplak
kadın resimlerinin asıldığı
savaş gemisinden
bozma bir jilet
her traş oluşumda
hem okşar
hem kanatır
tenimi.."
Zaza handa DT den aldim oda soyle oldu firca aldim perma aldim orada hep bir kutunun icinde tek yangindan kalma jiletler bulunur tek tek baktim aralarinda mavide var aldim onlara para almadi birde kendisi iki tane shark verdi baska mavi de yoktu zaten
(22/03/2014, Saat: 22:22)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zorba hocam gayet güzel seçim olmuş. Hayırlı olsun.

Teşekkürler pars dostum.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: