En Son Ne Aldınız ?
Polonya pazarından Polsilver 2 tl kutu, 20 li kutu 35 tl ye bırakıyor,
Kuafor malzemeleri satan bir dükkandan 100 lu yarım perma 11 tl
Eczanede gözüme çarpan Rebul lime gayet başarılı

2zi7ukx.jpg
eBay fiyatları gittikçe uçuyor. Bu nedenle mantıklı ve iyi eBay satıcılarını foruma tanıtmak ve komşularımın da faydalanması amacı ile önceden fırsat bulamadığım tanıtımı şimdi yapayım dedim:

http://www.ebay.com/usr/techichi_shave?_...1543.l2754

eBay dan techichi_shave isimli satıcıdan aldım. Ödemenin hemen arkasından postaya verdi. Çok çok iyi bir paket yapmış. Ürünlerin fotoğrafları gerçek ve aktüel. Fiyatları diğer eBay satıcılarına göre çok iyi ve mantıklı. Açık arttırma yerine BuyItNow fiyatlarını veriyor. Bence fiyatların şişirilmemesi adına iyi bir şey. Satıcının iletişimi iyi ve samimi. Şiddetle tavsiye ederim. Alacağım birşey varsa önce bu satıcıya bakacağım bundan sonra. Not: Uyguladığı posta ücretleri USPS in kendi ücreti.

2uptfuh.jpg

yp6pw.jpg

1zoi9av.jpg

1zvv49w.jpg

32zjpxh.jpg

2cdfwy0.jpg
Smile 
komşu hayırlı olsun bunları nerede buldun
(17/03/2014, Saat: 19:26)srwann Adlı Kullanıcıdan Alıntı: komşu hayırlı olsun bunları nerede buldun

Teşekkür ederim. EBay.com da buldum.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
(17/03/2014, Saat: 20:39)Denizciyim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim. EBay.com da buldum.

İyi günlerde kullanın, temiz aletler...
(17/03/2014, Saat: 20:54)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi günlerde kullanın, temiz aletler...

Çok teşekkür ederim.

http://geltir.com/thread-4146.html
2u4h6he.jpg
Big Fellow gerçekten büyükmüş :-)
eBay.com dan British Aristocrat #16 ve 1950 British HD Rocket. Her ikisi de çok iyi çıktı. Sadece temizlik gerekiyor.
Resimler için kusura bakmayın. Bu konuda pek iyi sayılmam. Sad

w8ua1g.jpg

2zp1r81.jpg

246q1qe.jpg

2ew3c7b.jpg

s309lk.jpg
Hayırlı olsun güle güle kullanın @denizciyim hocam. Bu aletler çok güzel ama fiyatlarına ebay'de baktım da az değil aslında. Yine de insanı çok cezbediyor Smile. Cidden çok temiz ürünlermiş.

Sent from my iPad using Tapatalk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: