Bir şey bulamıyorum :(
Sevgili geltir.com ailesi,bende aranıza katıldım nihayet.Öncelikle bu siteyi kuran kardeşlerimize teşekkür ederim.Bu seviyeli forumu ve siz saygıdeğer kişileri tanıdığıma çok memnun oldum. Geleneksel tıraşa ait malzemeler alayım dedim fakat ne Wilkinson,ne Rimei ya da herhangi biri hiçbiri yok. Sadece yuma var 2.5 TL'ye o da çok kalitesiz. Sizler güzel güzel paylaşıyorsunuz içim geçmiyor değil.Sağolsun bir abimizle tanışmıştım o bir kaç hediyesiyle beni çok mutlu etti.
Heryer ayni Smile

Internet alisverisi var huzur var.

Hosgeldiniz
memleket kurtulana kadar siyah
(12/03/2014, Saat: 17:08)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Heryer ayni Smile

Internet alisverisi var huzur var.

Hosgeldiniz

Yurtiçi alışveriş sitelerinde pek yok sanırım? Yurt dışına gözüm kesmiyor pek Smile
Kanaatimce pek cok ic siteden daha guvenilirdir. Forumu inceleyin
memleket kurtulana kadar siyah
berberinize malzemecisini sormanizi oneririm. hosgeldiniz

ac100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Arkadasım bende bir ustura alayım dedim. Valla içimesinen birşey bulamadım internet piyasasıda dahil. Bakalım ebaydan sipariş ettik. O değilde satan satıcı acaba diyormudur ulen taaa burdan ınsan neden ustura alır ki. Hanı aldıgımızda bulunmaz bir model olsa neyse. Olmayınca olmuyor.
İsmini yazamıyorum reklam olmasın birkaç site var yurt içi alabileceğiniz.
hoşgeldiniz
Aslında öyle düşünmemek lazım üstadım. Amerikadan adam bizim her tezgahta gördüğümüz arko sabunu satın alıyor.

(12/03/2014, Saat: 19:44)aminoasid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadasım bende bir ustura alayım dedim. Valla içimesinen birşey bulamadım internet piyasasıda dahil. Bakalım ebaydan sipariş ettik. O değilde satan satıcı acaba diyormudur ulen taaa burdan ınsan neden ustura alır ki. Hanı aldıgımızda bulunmaz bir model olsa neyse. Olmayınca olmuyor.
www.BarbarosRazors.com

Hocam denizlide olmaniz farketmez uzaklari yakin edelim istanbuldan ne arzu ederseniz temin edip yollayayim.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim cevaplarınız için Ebay'dan alışverişi öğrenmeye çalışıcam Smile Kolayca anlatabilecek olan var mı? Mesela şunu çok beğendim http://www.ebay.com/itm/Finest-Badger-Ha...3f09a4b7f6

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: