En Son Ne Aldınız ?
(30/01/2014, Saat: 17:53)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 25 kg zeytin yagi,10 kg cam ve çiçek balı Smile

Of of of abi işte memleketimin ürünleri. Bu arada bayılırım çam balına. Smile afiyet olsun üstadım.

cepten gönderildi
Every farewell is a new beginning.
Yavrucuk bir hafta pttde dinlendikten sonra geldi Smile

9enu7ede.jpg
www.BarbarosRazors.com

(30/01/2014, Saat: 19:41)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yavrucuk bir hafta pttde dinlendikten sonra geldi

Güle güle kullan komşum. ikon sanırım doğru mu?
Every farewell is a new beginning.
(30/01/2014, Saat: 19:45)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullan komşum. ikon sanırım doğru mu?

Teşekkürler üstad evet dogru. Shavecraft 101
www.BarbarosRazors.com

(30/01/2014, Saat: 19:48)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler üstad evet dogru. Shavecraft 101

üstadım shavecraft krom mu? stainless mi?

syg
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(30/01/2014, Saat: 19:53)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstadım shavecraft krom mu? stainless mi?

syg

Stainless üstadım, mat.
www.BarbarosRazors.com

Güzel gözüküyor güle güle kullanın, fiyat farkı nedendir o zaman... Demek stainless te baya seviyorlarmış bizi Smile

Syg.
(30/01/2014, Saat: 19:56)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel gözüküyor güle güle kullanın, fiyat farkı nedendir o zaman... Demek stainless te baya seviyorlarmış bizi Smile

Syg.

Neye göre fiyat farkı üstadım ?
www.BarbarosRazors.com

Ustadim ben karistirdim herhalde 70 sterlin civari diye hatirliyorum diger ikon att vs stainlessler 120-130 diye dusunmustum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
(30/01/2014, Saat: 20:10)Aedan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ustadim ben karistirdim herhalde 70 sterlin civari diye hatirliyorum diger ikon att vs stainlessler 120-130 diye dusunmustum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

85$ üstadım.
www.BarbarosRazors.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: