Günün Tıraşı (SOTD)
merhaba Maca Root marka sabundan memnun musunuz?
tavsıye eder mısınız? 28 tl fıyatı var deger mı?
onerılerınız ıcın sımdıden tesekkur ederım
Üstad tam gününde ben ne istesem acaba Tongue
hakkaten ustat bugun havasında Smile
tesekkurler ustatım gonderdım
bugün değişik bir tıraş tecrübesi yaşadım/denedim...
malzemeler/ekipmanlar
* makine: favorim, Mühle r89
* sabun ve krem : arko sabun ve arko regular krem
* jilet olarak derby extra ilk kullanım
* şap

tıraştan önce köpükle yüzümü yıkadım bir kez... sonra bolca bolca şap sürdüm.şapı temizlemeden köpükledim. her perde arasında da yeni şap sürdüm. köpük söndü sanki sürerken ama tıraşın hemen sonrasında yanma neredeyse hiç olmadı. sadece kolonyayı biraz geciktirince kolonya biraz yaktı. Enteresan bir tıraş tecrübesi oldu. derby yi bir kez daha çok beğendim. Smile
7 oclock siparişine bu kadar yaklaşmışken sağladığı tahrişsiz tıraş ile kafamı bulandırdı... Confused

iyi akşamlar
ayrıca belirteyim, elinize şap sürülünce ne fırça ne de makine sabunun elinize bulaşması ile kaymıyor. yani tıraşta en azından elinize şap sürüp makine fırça tutuşunuzu iyileştirebilirsiniz.
Merhaba.
bende bu sabah EJ89'umu kullanma fırsatı buldumSmile mutluyum.
açıkçası başta biraz gergindim, sabah sabah kesmeyelim şimdi yok yere kendimizi diye düşündüm, ama bir kere niyetlendik dedim, permasharp ı çıkarttım yapışkanlı tarafını kasıtlı olarak ters çevirdim ve makineye yerleştirdim.-bence yapışkan olayı tam bir saçmalık- arko sabunu köpürttüm makineyi yüzüme dayadım ve ...
açıkçası keyifli ve güzel bir tıraştı. ustura kullanan biri olarak kesinlikle safety durumu var. çünkü kasıtlı yaptığım ters hareketler herhangi bir yara almadım. evet kasten riske girdim...
en çok hoşuma giden herhangi bir baskı yapmadan yüzdeki sakalı gayet güzel bir şekilde, hissettirmeden alıyor, tabi bunda muhakkak permanın etkisi de var.
ancak aklım biraz futur da kalmadı değil. açıkçası ayar olayı çok orijinal geldi bana ama kısa zamanda alacağımı pek sanmıyorum. çünkü EJ 89 gayet tatminkar bir tıraş sağladı
kalmasın kalmasın!!
(09/03/2012, Saat: 11:34)provista Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba.
bende bu sabah EJ89'umu kullanma fırsatı buldumSmile mutluyum.
açıkçası başta biraz gergindim, sabah sabah kesmeyelim şimdi yok yere kendimizi diye düşündüm, ama bir kere niyetlendik dedim, permasharp ı çıkarttım yapışkanlı tarafını kasıtlı olarak ters çevirdim ve makineye yerleştirdim.-bence yapışkan olayı tam bir saçmalık- arko sabunu köpürttüm makineyi yüzüme dayadım ve ...
açıkçası keyifli ve güzel bir tıraştı. ustura kullanan biri olarak kesinlikle safety durumu var. çünkü kasıtlı yaptığım ters hareketler herhangi bir yara almadım. evet kasten riske girdim...
en çok hoşuma giden herhangi bir baskı yapmadan yüzdeki sakalı gayet güzel bir şekilde, hissettirmeden alıyor, tabi bunda muhakkak permanın etkisi de var.
ancak aklım biraz futur da kalmadı değil. açıkçası ayar olayı çok orijinal geldi bana ama kısa zamanda alacağımı pek sanmıyorum. çünkü EJ 89 gayet tatminkar bir tıraş sağladı
[quote='papazerigi' pid='7523' dateline='1331281557']
kalmasın kalmasın!!
[quote='provista' pid='7516' dateline='1331278460']

hahahhaSmile
hastalık derecesinde bir şey oldu bu
Jiletinizi bir süre sicak suda bekletin, yapiskanin gittiğini göreceksiniz.
hastalıklığından değil. ben sevmedim. önermiyorum. anti-futurcu oldum. Smile

(09/03/2012, Saat: 14:03)provista Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hahahhaSmile
hastalık derecesinde bir şey oldu bu

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,539 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,433 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,200 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,273 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,545 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,763 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,203 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,025 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: