En Son Ne Aldınız ?
(29/01/2014, Saat: 18:07)chemistcool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Scrikss 17 Siyah Dolma Kalem
(İşte bunlar hep nostalji..)

2v93hva.jpg

Anılarım canlandı. Ortaokulda dönem ödevlerini babamdan ablama ondan da bana geçen bu kalemle yazardım. Ama uzun süre kullanmayınca ucu paslandıydı Smile
(29/01/2014, Saat: 18:20)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anılarım canlandı. Ortaokulda dönem ödevlerini babamdan ablama ondan da bana geçen bu kalemle yazardım. Ama uzun süre kullanmayınca ucu paslandıydı Smile

Bizim zamanımızda yaşayıpta bu kalemi kullanmamış kimse olmamasına rağmen bulmak gerçekten zor oldu hocam..
"kamaralarında çıplak
kadın resimlerinin asıldığı
savaş gemisinden
bozma bir jilet
her traş oluşumda
hem okşar
hem kanatır
tenimi.."
Güzel günlerde kullanın
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Gillette Super Platinum
30u63vn.jpg
Mercur vision aldim.cok agresif bir makina elinizde sanki bir giyotin var dikkatli olunursa harika bir yakın tıraşı var.ben cok beğendim.
(29/01/2014, Saat: 23:29)padcom Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mercur vision aldim.cok agresif bir makina elinizde sanki bir giyotin var dikkatli olunursa harika bir yakın tıraşı var.ben cok beğendim.

Merkur Vision gerçekten çok agresif bir alet. Ben ilk tıraş olduğumda epey tahriş olmuştum. Ben bundan almam demiştim bir yıl sonra dayanamadım aldım.. sonra alışıyorsunuz zaten ayarlı.. biraz çekiç gibi ama vahşi bir çekiciliği var. güle güle kullanın..
(29/01/2014, Saat: 18:07)chemistcool Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Scrikss 17 Siyah Dolma Kalem
(İşte bunlar hep nostalji..)

2v93hva.jpg

O mürekkep haznesini ışığa tutup bakmak ne güzeldi...
Sonra kartuşlu dolmakalemler çıktı, hiç sevmediğim, hiç alışamadığım...
Şimdi ise tükenmezden öte gitmiyorum malesef.
Güle güle kullanın.
EJ89 dan sonra ikinci makinam merkur futur aldım ikinci el linguist den. Eksik olmasın çok guzel paket ve hediyelerle göndermiş. Sabah çok guzel traş oldum, sıfır tahriş le. İyi ki almışım dedim
@kaan Güle güle kullanın komşum keyifli traşlar.
Every farewell is a new beginning.
(30/01/2014, Saat: 17:52)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kaan Güle güle kullanın komşum keyifli traşlar.

Çok teşekkürler selamlar

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: