Günün Tıraşı (SOTD)
2qamomd.jpg

Keyif.

Fırça babamın, hiç kullanmışlığı yok. El koydum tabii. Birkaç kere kullandım. Yumuşacık, hiç backbone'u koy, ama yüzde kremleri köpürtmek için biçilmiş kaftan. Markasını bilmiyorum, kartuşlu sapı ile takım halinde setti.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(19/01/2014, Saat: 13:00)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 2qamomd.jpg

Keyif.

Fırça babamın, hiç kullanmışlığı yok. El koydum tabii. Birkaç kere kullandım. Yumuşacık, hiç backbone'u koy, ama yüzde kremleri köpürtmek için biçilmiş kaftan. Markasını bilmiyorum, kartuşlu sapı ile takım halinde setti.

Arkadaki Lamy sanırım, güzelmiş üstadım Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(19/01/2014, Saat: 13:16)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaki Lamy sanırım, güzelmiş üstadım Smile

Lamy Al-Star. Medium uç. Smile Bu arada sayın moderatörüm İhtilaf fotoğraf koymama mutlu olacaktır, eminim. Azarı yiyordum az fotoğraf koyuyorum diye. Big Grin
Merkur Progress
Omega 80005
Sıhhatler olsun Floyd Hocam,
Dede Korkut bu yüzyılda yaşasa gençlere '' her gün bir kare fotoğraf çekin'' nasihatı verirdi Smile

Fotoğraf bakışı(algıyı) güçlendirir.Nesneyi görmek ve bakmak farklı...
Geleneksel tıraşla birlikte koku duyumuz güçlendi ve zenginleşti aynısı...

marketingframework%20pic.jpg

(19/01/2014, Saat: 13:20)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lamy Al-Star. Medium uç. Smile Bu arada sayın moderatörüm İhtilaf fotoğraf koymama mutlu olacaktır, eminim. Azarı yiyordum az fotoğraf koyuyorum diye. Big Grin
1zpk3nm.jpg

Bolzano ikinci traşında çekiştirdi. Hoş yüzümü bu sefer iyi hazırlamadım, onun da etkisi olabilir. Bu bıçağın en sevdiğim yanı yine boyun bölgesinde hiçbir bıçakta yaşamadığım bir rahatlık sağlaması. Tersten çıkan bölgeyi çok rahat aldım. Tahriş vs. yok, süper traş oldu.

R41 aletlerin kralı Big Grin, kasede ise Tabac var. Bir de traştan sonra buram buram mandalina kokmak çok keyifli Cool.
Haydi hayırlı tıraşlar...
SOTD:

Geoff Brush with 26mm WSP 2Band
PannaCrema Lavandotto
Cobra Classic Razor
Feather Professional Blade
ToOBS Sandalwood After Shave

2hfjhmq.jpg
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
(19/01/2014, Saat: 16:00)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun Floyd Hocam,
Dede Korkut bu yüzyılda yaşasa gençlere '' her gün bir kare fotoğraf çekin'' nasihatı verirdi Smile

Fotoğraf bakışı(algıyı) güçlendirir.Nesneyi görmek ve bakmak farklı...
Geleneksel tıraşla birlikte koku duyumuz güçlendi ve zenginleşti aynısı...

marketingframework%20pic.jpg

Hocam, hiç bu açıdan bakmamıştım olaya, gerçekten. Yarından tezi yok fotoğrafla yakından ilgilenmeye başlıyorum.
Merkur Progress
Omega 80005
Günün tıraşı konusunu açıp üstatların kullandığı ekipmanları görünce yazmaktan vazgeçiyorum. Parya gibi hissediyorum kendimi valla Smile
Hadi gene de yazayım:
Dove Men Fresh Sabun
Nivea Sensetive tıraş kremi
Banat Perfect Fırça
WS DE
PermaSharp Super jilet
İHA Şap
Gillette Balsam

Artık Frank Shaving 24mm finest gelse de ekipmanımın eli yüzü biraz daha düzelse Smile
L'occitane cade sabun (3 ay oldu daha cok gidecek gibi...)
Simpson persian jar 2 super
Feather ac dx/feather pro (11... Bakalim nereye kadar devam edecegiz)
L'occitane cade balsam

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Bluebeard's revenge
Arko traş sabunu
Gillette 7 o'clock sharp edge
FS 24mm
Bloc Osma şap
Nivea Anti-irritation Balm

ilk jiletli ustura traşımdı,biraz uzun sürdü 2 perde. Çok ufak kanamayan kesik oldu bıyık bölgesinde. Çene bölgesini almakda zor oldu gerçekten.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,596 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,434 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,202 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,285 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,561 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,773 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,213 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,027 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: