En Son Ne Aldınız ?
Omega 31052
Eski lider fırça'min yanında yavrusu gibi kaldı. Baştan yadirgasam da iki üç kullanım sonra daha çok hoşuma gitti. Lider bir süre dinlenmeye çekilebilir.
Tesekkurler @korhan Smile . Emir i de alinca kendime "Koleksiyon mu yapiyorum ?" diye sordum. Yapmiyorum diyorum ama cevap ortada.
(15/01/2014, Saat: 01:11)chevalier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler @korhan Smile . Emir i de alinca kendime "Koleksiyon mu yapiyorum ?" diye sordum. Yapmiyorum diyorum ama cevap ortada.

Bence bu soruyu sormak için bizler çok geç kaldık be üstad. Wink

cepten gönderildi
Every farewell is a new beginning.
Pre-Shave oil yapmak için sabit yağlar, aftershave için Etil Alkol Big Grin Rebull Mandalina inanılmaz güzel kokuyor.

65xuna.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(16/01/2014, Saat: 19:25)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pre-Shave oil yapmak için sabit yağlar, aftershave için Etil Alkol Big Grin Rebull Mandalina inanılmaz güzel kokuyor.

Üstad bulmuşsunuz hadi hayırlı olsun foruma. Smile
(16/01/2014, Saat: 19:32)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad bulmuşsunuz hadi hayırlı olsun foruma. Smile

Şansıma rafta son kalan etil alkol buyduBig Grin Aslında tıbbi alkolde kullanılabilir belki sonuçta cilte sürücez ama söz konusu olan yer yüz olunca ne kadar doğal ne kadar zararsız o kadar iyi diye düşünüyorum. Bu şişenin üzerinde muhtelif gıda maddeleri yapmak içindir yazıyor ki içilebilir olduğuna göre her türlü yüz kullanımına da uygundur.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Abi bu ağaçlarla kafes içi tünek piyasasını ele geçirirsin Smile

images?q=tbn:ANd9GcTuCwbdVZwogXBNpNjJuxa...84_QTNJ4hQ
images?q=tbn:ANd9GcS3m12mn51wNrNUDCQJy0k...UE2BNlXdQQ

(16/01/2014, Saat: 18:56)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dymondwood silindirik çubuk çap:3.66cm, uzunluk:15cm.

2ptcgmr.jpg
@Lijun
Üstad sap da var mı elinizde ? bunun ergonomisi nasıl acaba ? hat olarak oldukça sade ve güzel görünüyor, şekil vermesi kolay gibi Smile

@straht
Gözünüz aydın üstad, migrosta mı buldunuz ? Mandarine gerçekten süper kokuyor.
www.BarbarosRazors.com

Umarım ciddi bir problem yoktur üstadım. Bende bu sapın tipinde bir çalışma yapmayı düşündüm de malzemeyi heba etmeyim Smile

(16/01/2014, Saat: 20:53)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elimde bundan farklı Dymondwood çubuk var fakat tornaya girmedi henüz üstadım.Şekil vermek kolay mı bunu denemedim henüz fakat polishingden sonra muhteşem olacak diye düşünüyorum.
İşlemek için biraz zamana ihtiyacım var.Sağ elim sorunlu..
www.BarbarosRazors.com

o güzelim ahsaşptan tünek yapsak, mıçacak kuşa don giydiririm valla. Smile

@Lijun hocam geçmiş olsun kendimize dikkat edelim lütfen.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: