En Son Ne Aldınız ?
ihtilaf hocam hem yaşın hem saçsızlığın ortaya çıktı tek measajda. Big Grin
(17/12/2013, Saat: 17:42)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tıraş tutkumu bilen sevgili arkadasım italyadan bana birkaç hediye getirmiş sagolsun.

(17/12/2013, Saat: 17:59)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buda Onur kardeşimin bana hazırladığı paket.
Final foto. Onur daha once denemedigim klar kabinett,3p, vitos, tobs rose,fume,palmolive ve en değerli olan pillsson krem verdi sagolsun ayrıca 6 farklı mama bears sample. Heyecanla denemeyi bekliyorum.

tipsol Üstadım; fotoğrafları bile ağız sulandırıcı, görsel bir ziyafet. Güle güle iyi günlerde kullanın, keyifli tıraşlar dilerim.
(17/12/2013, Saat: 19:16)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tipsol Üstadım; fotoğrafları bile ağız sulandırıcı, görsel bir ziyafet. Güle güle iyi günlerde kullanın, keyifli tıraşlar dilerim.

Efendim tesekkur ederim. Bir günde böyle aniden birçok oyuncağım olunca bende heyecanlandim. Ise gelmek olmasa bütün gun kopuk yapicam
e mail adresim tipsol@me.com
Yaş 40 oldu
Son bir yıldır saçın yarısından çoğu gitti Confused halen kafamda saç var Smile
Gum falan deyince Blush
Bizim zamanımızda limon ve jöle vardı Smile

(17/12/2013, Saat: 19:10)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf hocam hem yaşın hem saçsızlığın ortaya çıktı tek measajda. Big Grin
Şu benim göz karaması sonucu aldığım paketim nihayet elime ulaştı.
Sadece mwf seramik kırılmış onun içinde mail attım resimli.

Big Grin

Demek ki özel kargolar kullanılmıyor biraz şans birazda inat ve bir miktar pul parası ile oluyormuş herşey.
kutuyu ikiye böldüler ve kutu başı 2.65 TL pul parası ödedim.

Big Grin Big Grin Big Grin
Every farewell is a new beginning.
(17/12/2013, Saat: 22:50)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu benim göz karaması sonucu aldığım paketim nihayet elime ulaştı.

Big Grin

Demek ki özel kargolar kullanılmıyor biraz şans birazda inat ve bir miktar pul parası ile oluyormuş herşey.

Gözünüz aydın ve geçmiş olsun.Smileiyi günlerde kullanın.

(17/12/2013, Saat: 22:50)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu benim göz karaması sonucu aldığım paketim nihayet elime ulaştı.

Big Grin

HTC Incredible S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler üstadım darısı paketleri takılan arkadaşlarımızın başına. İnşallah hepsi tez zamanda yavrucaklarına kavuşurlar.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merhaba,

Forumda okuduklarımla ts.co.uk' den EJ DE 89 Barely aldım. 9 günde elime geçti, içinden hediye şeker ve Derby çıktı. Gelir indirimi ve kargo dahil 27,42 pound tuttu.

İlk intiba çok kaliteli bir işçiliği var. Traş oldukça yorumlarımı yazacağım ve de sorularımı.

usy7y2ar.jpg

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Cok guzel bir secim hayırlı olsun
e mail adresim tipsol@me.com
@fgenc üstadım dikkat edin elinizden sakın düşürmeyin benim başıma geldi sizin başınıza gelmesin.

Bu arada şekerlerin tadı nasıl. ?

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: