En Son Ne Aldınız ?
Bu Pensan güzel bir alete benziyor. Antika mı, halen seri üretilen bir şey mi? Karakteristiği nasıl? Fiyatı nedir? Daha çok bilgi isteriz Big Grin.
Haydi hayırlı tıraşlar...
unnamed bu alet onurstyle arkadaşın tanıttığı "Emir" isimli açık kafa makineye çok benziyor. Dediğim yerden mi aldınız? Ne kadara aldınız?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Teşekkürler, çok cüzi bir fiyata aldım. Kalite olarak çöp sayılır. Metal bile denemez, böyle çin malı oyuncaklar varya onun gibi, bakalit gibi oyle bir materyal. Açık/kapalı tarak diye aldım.

Evet üstadım oradan aldım.

Üstteki mesajımda yazmıştım ama mesaj görünmüyor nedense, aynısını kopyaladım buraya.
www.BarbarosRazors.com

(01/12/2013, Saat: 14:26)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: El Druida'nın hazırladığı fırçalar bitti, biri benim için diğeri Onurstye kardeşime..

fng521.jpg
xd5yyb.jpg

Psychedelic saplar harikaymış.
(02/12/2013, Saat: 00:36)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler, çok cüzi bir fiyata aldım. Kalite olarak çöp sayılır. Metal bile denemez, böyle çin malı oyuncaklar varya onun gibi, bakalit gibi oyle bir materyal. Açık/kapalı tarak diye aldım.

Evet üstadım oradan aldım.

Üstteki mesajımda yazmıştım ama mesaj görünmüyor nedense, aynısını kopyaladım buraya.

Nereden aldınız hocam, devamı var mı yoksa tek mi?
(02/12/2013, Saat: 00:53)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nereden aldınız hocam, devamı var mı yoksa tek mi?

Antikacıdan üstadım, tek. Başka rastlamadım bu alete.
www.BarbarosRazors.com

Sony xperia S zavallı ne çekti elimden..
Hanıma bi ayfon kendime de hafta içi şundan alıyorum bakalım. Akıllı ev, akıllı araba, akıllı telefon..
Benim aklım bana yeter arkadaş, telefon telefonluğunu bilecek Big Grin

2i130xz.jpg
(02/12/2013, Saat: 01:08)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Korhan Hocam.Bilhassa Spigen ürünleri çok iyi seçim olmuş.Sağlıkla kullanın.
TOSHIBA MICRO SD 32GB kartın hızlı bir modelini almış olsaydın okuma 90MB/S yazma 30MB/S gibi.Gerçi bu Class10 kart da fena değil.Tekrar hayırlı olsun.

Sağolun lijun üstadım. Tel dışarıdan gelince malum garanti yok, bende en iyi korumayı sağlamaya çalıştım.
Smile valla fazla araştırmadım hocam ne yalan söyliyeyim akşam üzeri bir yarım saat boşluğum vardı o ara alıverdim...

Bu arada sizin ürünleri de takip ettim sizde gayet güzel ürünler aldınız. Telefonunuzu da güzel günlerde kullanın. Big Grin

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Every farewell is a new beginning.
Capitol Tchibo'dan yenilenen CAFFISIMO. Bir onceki modelin integral parcasi olan su unitesi bu modelde makinenin arka bolumune seffaf polycarbonate malzemeden ayrilabilir olarak eklenmis. Hem kapasitesi yukselmis ve hem de makinedeki su miktarini surekli kontrol etmeye olanak saglanmis. Bes farkli renkten ben piyano black olani tercih ettim. Hem retro goruntusu hem yukseltilen basinci (15 bar) ve hem de 21 gunluk tanitim fiyatiyla kacirilmayacak bir firsat. 2 kutu kahve hediyesi de caba.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
(03/12/2013, Saat: 01:16)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Capitol Tchibo'dan yenilenen CAFFISIMO. Bir onceki modelin integral parcasi olan su unitesi bu modelde makinenin arka bolumune seffaf polycarbonate malzemeden ayrilabilir olarak eklenmis. Hem kapasitesi yukselmis ve hem de makinedeki su miktarini surekli kontrol etmeye olanak saglanmis. Bes farkli renkten ben piyano black olani tercih ettim. Hem retro goruntusu hem yukseltilen basinci (15 bar) ve hem de 21 gunluk tanitim fiyatiyla kacirilmayacak bir firsat. 2 kutu kahve hediyesi de caba.

Ne kadar acaba?
e mail adresim tipsol@me.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: