En Son Ne Aldınız ?
(26/11/2013, Saat: 23:24)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadım benim paket malum cella sebebi ile 2kg idi, brain da bu sebepten ötürü ups ile yolladiklarini söyledi bende ok. dedim paket Türkiye ye kadar sorunsuz ulaştı lakin ups tr zannımca paketi büyük görünce gümrüke taktı,

Bu arada malı gumrukten çekmek için yetki belgesi istediler yolladım ama gümrük kabul etmedi. Bende biraz daha uğraşıp pes ettim ve kargoyu kabul etmiyorum geri yollayın dedim. Enson ups GB den haber bekliyorlardı. Tabi ben ürünü geri gönderme bedeli ne kadar diye sordum bana 600(altiyuz) tl dediler. Kalayladim kapattım.

Ups tr nin gümrüke takma nedeni ise bence, unsped isimli kendilerine bağlı bir gümrük müşavirlikleri var ve manyak paralar talep ediyorlar, yok mal çekme bedeli yok ardiye ücreti yok cart yok curt 300 unsped gümrük masrafları 300de geri iade bedeli diyor,
Aynı 2kglik kargo İngiltere ye gidiş bedelini sordum bugün pttye 60tl dediler. Ups resmen adam soyuyor!

Sonuç olarak dönünce e.s. ile görüşüp ya para isticem yada ürünleri royal mail ile yollayın dicem.

İşin enteresan tarafı, bu siparişin ardından 1 progress, 1wmf refill, 1cella, ve 5-6 çeşit jilet siparişi verdim ve bunları bugün aldım 22sinde sipariş vermiştim royal mail ile geldi hatta akşam traşımı bile progress ve cella ile oldum.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizi biraz uğraştıracak anlaşılan, siparişiniz güzeldi; gerçi siz daha sonra 2. siparişle bu durumu telafi etmişsiniz. Gelen ürünleriniz hayırlı olsun.
Forumun her tarafına ''tıraş ürünleri kozmetiktir alım ve kalem limitlerini'' yazdık.Acemiler için bölümler yazdık.Hepsini yazdık okuyacak arkadaşları bulamadık.
En son @eskiuye3315 Hocam'ın da yardım ettiği bu konuyu hazırladık.

http://www.geltir.com/thread-3437.html
(26/11/2013, Saat: 23:42)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sizi biraz uğraştıracak anlaşılan, siparişiniz güzeldi; gerçi siz daha sonra 2. siparişle bu durumu telafi etmişsiniz. Gelen ürünleriniz hayırlı olsun.

Sağolun üstadım ama paypal konusunda yardıma ihtiyacım var, tecrübeli üstatlarımızın desteklerini bekliyorum.

Valla custom chargeları umarım fazla sıkıntı olmaz.
Every farewell is a new beginning.
Benden duymuş olmayın ama sağda solda bazı özel firmaların, bu bahsettiğiniz bedelleri alabilmek adına paketleri kasten gümrüğe taktığı konusunda fısıltılar geliyor kulağıma. Bu nedenle buradan hep devlet postasını öneriyoruz. Toplu alımdan ve büyük paketten kaçıyoruz. Kilolarca tabac stokladım, hepsini biranda alsaydım elimde olurmuydular?
(26/11/2013, Saat: 23:58)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benden duymuş olmayın ama sağda solda bazı özel firmaların, bu bahsettiğiniz bedelleri alabilmek adına paketleri kasten gümrüğe taktığı konusunda fısıltılar geliyor kulağıma. Bu nedenle buradan hep devlet postasını öneriyoruz. Toplu alımdan ve büyük paketten kaçıyoruz. Kilolarca tabac stokladım, hepsini biranda alsaydım elimde olurmuydular?

Eee üstadım tecrübeler yenilen kazıklarla sabittir. İşte benim başımda sizin bahsettiğiniz olay geldi malesef. Angry

Sizin ki stolamak değil üstadım resmen istifçilik Big Grin bari birazını bizlerle paylaşsanız ayıptır valla. Tongue

Pars hocam bak yeni bir tabac deposu bulmuşlar ucuz ucuz... Big Grin
Hanıma söyledim, ölürsem hayrıma foruma dağıtacak. jws.gif

Ulen tabac uğruna beni öldürmesinler şimdi.
jws.gifjws.gifjws.gif
(27/11/2013, Saat: 00:30)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hanıma söyledim, ölürsem hayrıma foruma dağıtacak. jws.gif

Ulen tabac uğruna beni öldürmesinler şimdi.
jws.gifjws.gifjws.gif

Üstad adres bilgisi alabilirmiyim. Tongue

Sizin için çok güzel bir fikrim var, sizinde çok hoşunuza gidecek emin olabilirsiniz. Big Grin
Wmf sabunu koymak için melamin şekerlik ama çok güzel porselen sabun tasına benziyor ve kapaklı 3.5 tl

Malzemelerin bir kısmını düzenli tutabilmek için kiler box 4 tl .ytahery5.jpg

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(27/11/2013, Saat: 00:37)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstad adres bilgisi alabilirmiyim. Tongue

Sizin için çok güzel bir fikrim var, sizinde çok hoşunuza gidecek emin olabilirsiniz. Big Grin

Gece gündüz evdeyim. Onlar benim kıymetlimmmsssss. Kimse alamazzz.

Geçen gün biri tabaclarıma fazla yaklaştı, bastım kezzapı yüzüne:

tumblr_mnopli3xTO1qjtq3eo1_400.gif
(27/11/2013, Saat: 00:54)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gece gündüz evdeyim. Onlar benim kıymetlimmmsssss. Kimse alamazzz.

Geçen gün biri tabaclarıma fazla yaklaştı, bastım kezzapı yüzüne:

tumblr_mnopli3xTO1qjtq3eo1_400.gif

Allah esirgesin ya rabbim. Smile
Ciddi ciddi adamı kezzaplamış ya Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: