En Son Ne Aldınız ?
(31/10/2013, Saat: 19:31)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur Bey dezenfektan urunden biraz bahseder misiniz?Zira su an benim gibi yana yakila salvol ya da savanol arayan birine ilac olabilir.Tabi TR de bulmak kaydiyla Wink

Ben daha yeni kullanicam bu sekilde. Barbicide konusunda size en cok yardimci olucak kisi GartBnx abim olur. Ben kendisine danisarak barbicide dezenfektani aldim. Cok etkiliymis...
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
2ih2ruu.png

Tam bir haftada geldiler Cool
Haydi hayırlı tıraşlar...
@Onlytnt
keşke bu alışveriş ilk alışverişiniz olsaydı daha iyi bir başlangıç olurdu. Jermyn ve progress şimdi iyi oldu işte.
İyi tıraşlar.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
almadım kiraladım Big Grin
çekici

21032010229.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Durum böyle Smile

122988.jpg
zaten benimkini rusyada sputnik adıyla satıyomuş avtovaz Smile
7145791211_1e54eb9015_m.jpg
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(31/10/2013, Saat: 23:02)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Onlytnt
keşke bu alışveriş ilk alışverişiniz olsaydı daha iyi bir başlangıç olurdu. Jermyn ve progress şimdi iyi oldu işte.
İyi tıraşlar.

R41 den memnunum aslinda, sadece dogru jileti bulmam gerek. 7 oclock bu manada listede ilk sirada su an. Son trasimda tahris, yanma vs problemim olmadi derbye ragmen alistim alete (belki T&H krem de etkili olmustur). Bu iki jiletin ortasi lazim bana, mild ama konforlu gibi...

ASUS Transformer Pad TF700T üzerinde Tapatalk ile gönderildi
Haydi hayırlı tıraşlar...
(31/10/2013, Saat: 23:53)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/10/2013, Saat: 23:02)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Onlytnt
İyi tıraşlar.

R41 den memnunum aslinda, sadece dogru jileti bulmam gerek. 7 oclock bu manada listede ilk sirada su an. Son trasimda tahris, yanma vs problemim olmadi derbye ragmen alistim alete (belki T&H krem de etkili olmustur). Bu iki jiletin ortasi lazim bana, mild ama konforlu gibi...

ASUS Transformer Pad TF700T üzerinde Tapatalk ile gönderildi

Ben olsam r41 ile 7oclock kullanmazdım..
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
3 paket gem ptfe se jilet (30adet)
Tabac refill

Connaught 5 işgününde ulaştırdı sağolsun
(31/10/2013, Saat: 23:16)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: almadım kiraladım Big Grin
çekici

21032010229.jpg

Çık geçmiş olsun

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: