Proraso Sandalwood
koku yorumu yapmistim galiba. yolculuk icin mwf almistim az kaldigi icin bitirmeye karar verdim. onu bitirince digerlerine baslayacagim.
Şimdiye kadar en beğendiğim sandalwood kokusu GFT'nin.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Bu krem meşhur TOBS Avocado'nun önünde her anlamda.

Karşı çıkanlarda olacaktır tabi bu görüşe ama Smile
Koku: Ferah ve temiz bir kokusu var TOBS Sandalwood gibi ağır değil, daha hafif bir kokuya sahip. Kokunun ciltte kalıcılığı da tatmin edici seviyede. Proraso yeşil gibi ferahlatıcılk ön planda. Tüpte koklayınca biraz Gibbs Sensitive biraz da Arko Extra Performance gibi kokuyor ancak köpürtünce Sandal kokusu daha baskın

Köpük: Klasik proraso kıvamında yoğun ve tatmin edici bir köpük. Tıraşın sonuna kadar kurumuyor, nemini muhafaza ediyor. Yavaş yavaş tıraş olanlar için de kalın köpükle tıraş olma zevkini sunuyor.

Nemlendirme : başarılı bir nemlendirme sunuyor. Tıraş ol ve çık. Krem ya da balzama ihtiyaç duymuyor. Kolonya ve aftershave kullanıldığında dahi cildi kurutmuyor

Koruyuculuk & Rahatlık: markasından mütevellit fazla söze gerek yok. Her gün tıraş olmaya uygun, kolay köpüren ve her türlü tıraş aletine uygun bir krem

Kayganlık: tiger jiletle bile tahrişsiz ve konforlu bir tıraş sunacakmış izlenimi uyandırıyor.

Sonuç olarak ister yüzde ister fırçada ister tıraş kabında çalışmaya olanak veren, minik bir miktarla bile yoğun köpük sağlayan ekonomik bir üründür. Ykarıdaki özellikleri de cabası.

Sent from my iPad using Tapatalk
Son yorumun üzerinden baya zaman geçmiş ama o içindeki shea butterin etkisinden ya da kokusundan bahsedilmemiş. Belki de o formülde shea butter yoktu. Kullananlar yorumlarsa iyi olur. Gramajına göre fiyatı TOBS ve T&H'den uygun. Fiyat/performans açısından durumda böyle mi acaba?
Proraso red tester var elimde, ara ara kullanıyorum, 4 defa tıraş oldum, köpük kıvamı iyi, nemlendirme orta ama kesinlikle kötü değil. Kayganliga gelince burayı biraz irdelemeyi istiyorum, ben kayganlıği söyle test ediyorum; köpüklü yerden jiletle bir kez geçince elim ile geçilen yeri kontrol ediyorum, proraso nun bütün ürünlerinde bu şekilde denemelerimde kayganlık adına sınıfta kalıyor ( eğer teknigimde hata yok ise ). Yani köpüksüz yerden jiletle 2. Geçişler biraz sıkıntı olabilir kanaatindeyim. Kayganlık konusunda benimle hemfikir olan var mı ?
Ben yaz tatili dönüşü İmpa Ticaretten edindim bu sabunu. Gayet odunsu hatta bazen alttan alttan fındıksı bir kokusu var. Elimde bitmesi gereken üç krem, bir cella ve bitmek üzere olan tabac kase sabunum var. Hemen sonrasında kullanıma başlayacağım bir sabun. Kokusundan dolayı sonbahar-kışta kullanımı daha uygun gibi. Amerikalı Mantic abimizin tavsiye ettiği sonbahar için olan sabunlar listesinde D.R. Harris Marlborough, GFT Sandalwooddan sonra bu da var bildiğim kadarıyla
Sakalimi cok iyi yumusatti..Arkolardan bariz üstün bir ürün..

HTC 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tıraş firçasina sinmiş kokusu,bugün arko sabunla tıraş olmama ragmen hala kreme özgü koku burnuma geliyor baya kaliciymis kokusu da
Bu kış bütün tıraşlarımda kullandım Proraso Sandalwood'u.
Kokusuna ve hissiyatına çok alıştım, yaza da yeşil olanına başlayacağım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 201,095 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Proraso Cypress and Vetiver Atafin 6 2,963 25/05/2022, Saat: 22:26
Son Yorum: Johny White
  Proraso Wood and Spice puchacz 22 13,414 04/03/2022, Saat: 22:57
Son Yorum: ekindgn
  Proraso Aloe ve E Vitaminli (Mavi) İzmirli 12 14,114 01/01/2022, Saat: 15:27
Son Yorum: tobaccoman
  Proraso Single Blade Serisi zorsakal 31 12,270 02/10/2021, Saat: 09:43
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Sandalwood Tıraş kremleri İnceleme ve Karşılaştırma MetsGo 19 7,053 30/10/2020, Saat: 13:22
Son Yorum: onurcakmak
  Simpson Ultra Glide tıraş kremleri ( Sandalwood) MetsGo 16 5,807 19/08/2020, Saat: 20:44
Son Yorum: MetsGo
  Castle Forbes Cedar & Sandalwood Essential Oil Tıraş Kremi bossyje 30 42,685 16/05/2014, Saat: 21:14
Son Yorum: Eucris
  TrueFitt & Hill Sandalwood Shaving Cream 0 1,938 Daha az 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: