Proraso Sandalwood
proraso-sandalwood-red__46133_zoom.jpg

Ayrı bir ürün olduğu için "Proraso" başlığına koymak istemedim.Gerçi hatırladığım kadarıyla bu ürünün ayrı bir başlığı vardı ama neyse.

Hemen ilk izlenimlere geçeyim;

Koku: BB'de okuduklarımdan sonra beklediğim doğal bir sandalağacı kokusuydu (hayatımda bilmem) ve karşıma çıkan koku tam anlamıyla buydu sanırım Big Grin Yapay birşeye benzetemedim freah bir o kadarda kendine has bir kokusu olan bir krem.Ben pek anlatamayacağım ama çok beğendim diyeyim kısaca Big Grin

Köpük: Patladı Big Grin Adamlar yapmış.Olması gereken köpüğü Proraso Sandalwood veriyor.Daha ileriye bakmaya gerek yok.Kıvamlı hacimli vs.

Nemlendirme : Proraso'nun eski formül mentollüsüne göre cildi daha yumuşak yapıyor.Öyle herkesten iyi nemlendirme, olan bir ürün değil ama işini layıkıyla yapıyor.

Koruyuculuk & Rahatlık: Çok yerinde.Bu konudada hiçbir sıkıntısı yok.

Kayganlık: Jilet akıyor Big Grin

Sonuç olarak ben çok çok beğendim bu kremi.Özellikle kokusu beni baya cezbetti.Herkesin seveceği bir kokumu ama ondan emin değilim.

Alınızı,deneyiniz.
üstad aynısı bende de var eger elinizde yoksa nivea nın 4 tl lik tıraş kremini alıp karşılaştırabilir misiniz?

bence aralarında cokta fark yok tabiki bu benim izlenimim
(04/07/2012, Saat: 23:02)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstad aynısı bende de var eger elinizde yoksa nivea nın 4 tl lik tıraş kremini alıp karşılaştırabilir misiniz?

Bİr kere de nivea'yı alırız hocam neler almadık Big Grin Kokudamı benzer ?

Bu da 14TL Big Grin
(04/07/2012, Saat: 23:02)totan35 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üstad aynısı bende de var eger elinizde yoksa nivea nın 4 tl lik tıraş kremini alıp karşılaştırabilir misiniz?

bende nivea var ama sandalwoodum daha gelmedi. eggman sabredemedi ne güzel beraber yorum yapardık:d
(04/07/2012, Saat: 23:05)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

bende nivea var ama sandalwoodum daha gelmedi. eggman sabredemedi ne güzel beraber yorum yapardık:d

Vallahi en az 10 dakika düşündüm Proraso mentolmü sandalmı hangisini ilk denesem diye Big Grin
kokular cok benzer degil ama geride kalan her sey bence aynı.

bende 14 dolar vermistim proraso hayranı olarak ancak biterse almam nivea varken aralarındaki iki fark fiyatları ve kokuları ki niveanın kokusu daha cekici bence.

takdir elbette sizlerin dostlar.
14$ fazlaymış hocam ya ilk çıktığında almıştınız herhalde.

Bakalım yarında yeni formül mentolü deneyeceğim.
(04/07/2012, Saat: 23:38)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 14$ fazlaymış hocam ya ilk çıktığında almıştınız herhalde.

Bakalım yarında yeni formül mentolü deneyeceğim.

tek takipli kargoyla geldi bir de daha cok yeniydi connught da yoktu.
bugün elime ulaşır büyük ihtimal. daha önce parfümlerde ve enfiyelerde sandalwood vardı ama tek kokusu nasıl bilmiyorum. yorumumu bekleyin niveayla kıyas da yazacağımSmile
yorum yaptınız mı?

(05/07/2012, Saat: 14:38)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bugün elime ulaşır büyük ihtimal. daha önce parfümlerde ve enfiyelerde sandalwood vardı ama tek kokusu nasıl bilmiyorum. yorumumu bekleyin niveayla kıyas da yazacağımSmile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Proraso Tıraş Kremi Lord Sparhawk 176 200,286 24/04/2023, Saat: 04:03
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Proraso Cypress and Vetiver Atafin 6 2,942 25/05/2022, Saat: 22:26
Son Yorum: Johny White
  Proraso Wood and Spice puchacz 22 13,299 04/03/2022, Saat: 22:57
Son Yorum: ekindgn
  Proraso Aloe ve E Vitaminli (Mavi) İzmirli 12 14,073 01/01/2022, Saat: 15:27
Son Yorum: tobaccoman
  Proraso Single Blade Serisi zorsakal 31 12,154 02/10/2021, Saat: 09:43
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Sandalwood Tıraş kremleri İnceleme ve Karşılaştırma MetsGo 19 6,953 30/10/2020, Saat: 13:22
Son Yorum: onurcakmak
  Simpson Ultra Glide tıraş kremleri ( Sandalwood) MetsGo 16 5,764 19/08/2020, Saat: 20:44
Son Yorum: MetsGo
  Castle Forbes Cedar & Sandalwood Essential Oil Tıraş Kremi bossyje 30 42,604 16/05/2014, Saat: 21:14
Son Yorum: Eucris
  TrueFitt & Hill Sandalwood Shaving Cream 0 1,934 Daha az 1 dakika önce
Son Yorum:

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: