En Son Ne Aldınız ?
Çok güzel bir pelikan, iyi günlerde kullanın.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Güzel kalem, iyi günlerde kullanın...

(22/10/2013, Saat: 01:40)porsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: classic-m-215-schwarz-silber-raute-large.png
Teşekkür ederim.

(22/10/2013, Saat: 05:48)crionics Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel bir pelikan, iyi günlerde kullanın.

(22/10/2013, Saat: 11:32)hergele Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel kalem, iyi günlerde kullanın...
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
vu7uqa5a.jpg
u6uhamum.jpg
uvehesur.jpg
Forumda linki verilen bellamoladan aldım oldukca ucuz 125 lik davidoff zino 68 tl artı 100 tl üzeri 15 tl indirim. Parfümün fiyatı ucuzdu hemen lordun bloguna baktım o beğenmiş bende aldımSmile
e mail adresim tipsol@me.com
Aslında sırf iğde kolonyasını merak ettiğim için alıp diğerlerini de yanına eklemiştim.En az sevdiğim iğde oldu.Acaba Paşabahçe'nin iğdesi bundan ne kadar farklıdır.Gerçi buna iğde de dememiş , iğde çiçeği kolonyası demiş.

Vahşi incir ve pembe greyfurtlar en çok hoşuma gidenler oldu.
Ufak kolonyalar ise cepte çantada taşımak için ideal.

Gül suları pek birşeye benzemiyor.

ttqbv.jpg
Güle güle kullanın.

(22/10/2013, Saat: 14:26)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumda linki verilen bellamoladan aldım oldukca ucuz 125 lik davidoff zino 68 tl artı 100 tl üzeri 15 tl indirim. Parfümün fiyatı ucuzdu hemen lordun bloguna baktım o beğenmiş bende aldımSmile

(22/10/2013, Saat: 16:24)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında sırf iğde kolonyasını merak ettiğim için alıp diğerlerini de yanına eklemiştim.En az sevdiğim iğde oldu.Acaba Paşabahçe'nin iğdesi bundan ne kadar farklıdır.Gerçi buna iğde de dememiş , iğde çiçeği kolonyası demiş.

Vahşi incir ve pembe greyfurtlar en çok hoşuma gidenler oldu.
Ufak kolonyalar ise cepte çantada taşımak için ideal.

Gül suları pek birşeye benzemiyor.
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
(22/10/2013, Saat: 14:26)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: vu7uqa5a.jpg
u6uhamum.jpg
uvehesur.jpg
Forumda linki verilen bellamoladan aldım oldukca ucuz 125 lik davidoff zino 68 tl artı 100 tl üzeri 15 tl indirim. Parfümün fiyatı ucuzdu hemen lordun bloguna baktım o beğenmiş bende aldımSmile

Gule gule kullanin, 1999dan beri kullaniyorum bende. Gecen birkac yil bulmakda zorlaniyordum, belki ara verilmisti uretime. Hepsi burada dan buldum bende gecen sene. Umarim son vermezler uretimine.
(23/10/2013, Saat: 01:53)Marvin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
u6uhamum.jpg
uvehesur.jpg

Gule gule kullanin, 1999dan beri kullaniyorum bende. Gecen birkac yil bulmakda zorlaniyordum, belki ara verilmisti uretime. Hepsi burada dan buldum bende gecen sene. Umarim son vermezler uretimine.

Teşekkürler Parfümü beğendim ama kalıcılık yönü biraz zayıf sanırım.

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free
e mail adresim tipsol@me.com
1 kg lık cella sabun aldım, kargo ile 21 sterlin tuttu, yolda bakalım...
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
(23/10/2013, Saat: 02:53)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23/10/2013, Saat: 01:53)Marvin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
u6uhamum.jpg
uvehesur.jpg

Teşekkürler Parfümü beğendim ama kalıcılık yönü biraz zayıf sanırım.

Sent from my iPad using Tapatalk - now Free

Zino iyidir. Kışın özellikle yün tweed ceketlerle deneyin. Çok klas bir parfüm. Benim sürekli kullandığım parfümlerdendir. İyi günlerde kullanın.

Sent from my iPad using Tapatalk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: