En Son Ne Aldınız ?
Karıştırdım galiba üretimi duracak stick speick,stick yok spieck stick tabac Huh

(18/10/2013, Saat: 17:44)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18/10/2013, Saat: 17:28)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: foto11F0raf_zpsa28a07b1.jpg

Tabac uretimi durdurmus haberi aldik Smile
210ktc8.jpg

Blush
Blush
Blush
memleket kurtulana kadar siyah
Uyusunda büyüsün Smile
Kız galiba ?
ferrari kırmızısı hocam, erkek bekliyoruz, Smile

iyi dileğiniz için teşekkür ederim
Allah analı babalı
ve de geleneksel tıraşlı büyütsün Smile

(18/10/2013, Saat: 18:22)anesthesia Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ferrari kırmızısı hocam, erkek bekliyoruz, Smile

iyi dileğiniz için teşekkür ederim
Hay maşaallah.. Allah sağlıklı, hayırlı uzun ömürlü evlatlar nasip etsin inşaallah.. Unuttuk bu heyecanı Smile Ne güzeldir şimdi.. Bereketiyle gelsin yavrumuz AngelAngel

ps:Kraft çok iyi marka, güle güle kullanın.. 6 sene, iki çocuk büyüttüm daha eskitemedim çocuk arabasını..
iyi niyet dilekleriniz için çok teşekkür ederim dostlar, forumla büyüteceğiz zaten oolanı, mecburen usturacı olacak Smile
Allah bağışlasın anesthesia, doğdu mu doğacak mı? bez stokladın mı, çocuk olunca papazeriği gibi seni de kaybetmeyelim?
Smile bez stoklayalım dedim eşim izin vermedi, ingilterede çok kullanımlık bezler varmış onlardan da almama izin yok, hakkımızda hayırlısı bakalım Smile

doğuma inşallah daha iki ay kadar var, ama ben şimdiden bir iki kesici aleti çıkardım elden, dolap açmak adına taşların bir kısmı da gitti, şimdiden kişisel eşyaları koyduğum dolabın iki çekmecesini kaybettim yani, forumla ilişiğimi kesebileceğimi sanmıyorum (büyük konuşmak gibi olmasın da Tongue )
@ anesthesia: Allah anali babali büyütsün. Kutluyorum.

@ ihtilaf: en güzelerinen aldiniz üstad. iyi günlerde kullanin. stocklarin dolu olmasi insani ne kadar cok rahatlatiyor...Wink

bu arada yeni Speick kasede sabunumda geldi. bu aksam denerim...

mis gibi limon kokulu yumusak kreme yakin bir sabun.

3483lky.jpg

2ci6uyu.jpg
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: