Colonel Conk Amber
Henüz c. conk denemedim ama benzer bir tecrübeyi duştan sonra yaşıyorum.
Sırrım şu: axe gliserinli vücüt şampuanı. özellikle çıkmadan önce boynuma yüzüme direkt tatbik ediyorum. tıraş rahat ve kaygan geçiyor.
Ben de Hacı Şakir Gliserinli Zeytinyağlı sabun kullanıyorum. Nemlendirmesi iyi, Sabun gibi arındırıyor ama cildi kurutmuyor. 4 adedi 3 TL civarına, traş öncesi yüz hazırlığında kullanım için de çok uygun.
KOnu sapmasında bende Nivea Bebe sabununu önerebilirim tıraş öncesi için.Kremli ve Zeyntinyağlı.
Bu arada Col. Conk'un içinde Avocado yağı da var ;

123.JPG

Birde şu plastik kap baya kullanışlı bunlar satılıyormudur acaba ?
(26/02/2012, Saat: 19:25)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada Col. Conk'un içinde Avocado yağı da var ;

123.JPG

Birde şu plastik kap baya kullanışlı bunlar satılıyormudur acaba ?

Satın aldığınızda zaten bu plastik kabın içinde geliyor.
Biliyorum zaten mevcutta, başka sabunları basmak için düşünüyordum.
(26/02/2012, Saat: 20:36)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biliyorum zaten mevcutta, başka sabunları basmak için düşünüyordum.

o zaman ben yanlış anlamışım. Pardon. Hiçbir yerde görmedim açıkçası.
Bu arada kullananlara soralım, Colonel Conk çok çabuk bitiyor, size de öyle geldi mi? Her tıraştan sonra bariz şekilde azaldığını görebiliyorsunuz. Bu denli sert bir sabun için oldukça ilginç. MWF çok çok daha dayanıklı ve uzun ömürlü gibi sanki.
siirt bıttım sabununu öneririm arkadaslar
bıttım sabununu ne için öneriyosun dostum? daha önce saçımda çok kullandım da kepek ve fazla yağı önleyen anti-seboreik bir sabundur o.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
trasta bı deneyın derım. İceriğinde hıc bır kımyasal katkı maddesı olmadıgından dolayı alerjı,kızarıklık,tahrıs vs yaratmıyor. Ayrıca cılde de ıyı gelıyor.Yumusatma durumu ıyı.Zaten siirt te onu fıstık kabuklarının ıcerıgındekı ozlerden yapıyorlar.Kokusu icinde kımyasal katkı maddesı olmadıgından (parfum esans vs) pek ıyı degıl.Ama dogal tabıı bır kokusu var. Sıcak suyu gorugunde yumusacık oluyor.Rengı hafıf kahverengı.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Colonel Conk Bayrum Delidumrul 7 8,978 22/08/2020, Saat: 22:15
Son Yorum: trooper_gs
  "Col. Conk" Gliserin Bazlı "Misket Limonu" Tıraş Sabunu SumNauta 4 4,401 13/05/2017, Saat: 13:27
Son Yorum: SumNauta
  Phoenix Amber DarthVader 11 9,020 06/12/2016, Saat: 16:42
Son Yorum: onurcakmak
  Faena Amber & Musk Tıraş Sabunu ckeskin 7 7,985 28/10/2015, Saat: 10:37
Son Yorum: Emreozer
  Colonel Conk Almond Aleksey 15 11,867 04/02/2015, Saat: 10:05
Son Yorum: onur98

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: