En Son Ne Aldınız ?
(09/10/2013, Saat: 23:44)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başkan hayırlı olsun da tekeri yamuk duruyo ben buradan öyle gördüm. Big Grin

Hangi birini doğrultucaz pars üstadım Tongue Bi yerden başlamak lazım değil mi ama Big Grin

Başkan, İstanbulun neyi meşhur, şiş kebap dimi Big Grin
(09/10/2013, Saat: 23:23)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: lada_samara_sedan_98093456662244294.jpg

Angel

Hayırlı uğurlu olsun başkan, Allah kazasız, belasız, cezasız güzel günlerde keyfini çıkartmak nasip etsin, de kaportada da hafif eğiklik mi var Big GrinBig Grin
Sonunda muradına ermişsin başkan, hayırlı olsun, Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin...
bi binebilirsem kısmetse
inşallah arkadaşlar Big Grin

çok tesekkurler

el freni teli arka tampon devirdaim kapı kilidi gibi ufak tefek eksikleri halleder halletmez (evet ucuzuna kaçtım yine) Big Grin
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(10/10/2013, Saat: 01:07)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bi binebilirsem kısmetse

çok tesekkurler

el freni teli arka tampon devirdaim kapı kilidi gibi ufak tefek eksikleri halleder halletmez (evet ucuzuna kaçtım yine) Big Grin

Her aldığım arabaya mutlaka masraf yaptım, kafadan bi kere yağ, filtreler antifriz bismillah, sonra şurdan ses mi geliyo Big Grin geliyo geliyo Big Grin hadi başlayalım, altına bi bakalım neler varmış Big Grin kaka yapmış mı Tongue cicileri çıkarıp, bi daha giydirelim Big Grin

İnsan benim gibi hasta olmayagörsün, teybime elini süren çok eski bir arkadaşımı küstürmüştüm Sad Ama sigara serbest, onu da bu hükümet yasakladı, cezaya tabi AngryAngry her şey olduğu gibi.. Allah kaza bela CEZA vermesin, en iyisi kökünden sorunu çözmek seçimlerde.. Bak nereye geldi konu Big Grin
(09/10/2013, Saat: 23:53)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı uğurlu olsun başkan, Allah kazasız, belasız, cezasız güzel günlerde keyfini çıkartmak nasip etsin, de kaportada da hafif eğiklik mi var Big GrinBig Grin

orası düzgün tarafı lütfen Smile asıl sorun arkada Smile
ilk uçan tenekem Tongue

qnpaue.jpg
(10/10/2013, Saat: 01:14)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(10/10/2013, Saat: 01:07)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bi binebilirsem kısmetse

çok tesekkurler

Her aldığım arabaya mutlaka masraf yaptım, kafadan bi kere yağ, filtreler antifriz bismillah, sonra şurdan ses mi geliyo Big Grin geliyo geliyo Big Grin hadi başlayalım, altına bi bakalım neler varmış Big Grin kaka yapmış mı Tongue cicileri çıkarıp, bi daha giydirelim Big Grin

İnsan benim gibi hasta olmayagörsün, teybime elini süren çok eski bir arkadaşımı küstürmüştüm Sad Ama sigara serbest, onu da bu hükümet yasakladı, cezaya tabi AngryAngry her şey olduğu gibi.. Allah kaza bela CEZA vermesin, en iyisi kökünden sorunu çözmek seçimlerde.. Bak nereye geldi konu Big Grin
toplutaşımada insan taşıdıklarını bi hatırlasalar sorun kalmayacak aslında

benim gibi gariban ötesi gariban insan bile
dünyanın en pahalı benzinine
dünyanın pahalı vergisine
dünyanın en pahalısı olmasada oldukça yüksek zorunlu sigortasına ragmen
bir civata yıgınıda olsa araba sahibi olmaya çalışıyorsa
bu yönetimlerin ayıbıdır

öncekilerinde şimdikilerinde adım gibi eminim bundan sonra gelecek olanlarında

böyle devam edecektir Sad
(09/10/2013, Saat: 23:44)pars Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başkan hayırlı olsun da tekeri yamuk duruyo ben buradan öyle gördüm. Big Grin

herhangi bir düzgün tarafı yok hocam
sadece elimdeki parayala bulabildiğim tek
muayne borcu olmayan
haczi olmayan
lpgsi ruhsatına işli araçtı
avantajı o Smile
2ahup03.jpg

mornetto hocamdan aldım
gunluk tıraşa uygun guzel bır alet daha
Hayırlarla kullanın makinelerinizi başkanım, biz erkekler makineleri severiz Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: