Günün Tıraşı (SOTD)
Denizde balığı, tıraşta permayı bitirdiler azizim SleepySleepy
EJ89 Barley
Bolzano
Maca Root
Nivea After Shave Balsam
FS24 Finest

Bolzano öptü resmen Smile

Merkur Progress (3)
Perma (Yeni)
Cella
Soc II
Ali Bıyıklı Sap
Terre D'hermes Balm
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Merkur 34c HD
Astra Yeşil
Semouge 1305
Cella
Ali Bıyıklı Sap
Afta Mennen Balsam
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
EJ DE89 Barley
Arko Regular krem
Astra Yeşil
Lider fırça
İha şap

3 perde düz tıraş, cildim kendine geldi gibi. Şapın ardından hafif bir yanma o kadar...
a31q9g.jpg

Büyük konuştum domuz almam diye, aldıktan sonra farkettim gerçi. Sonradan doğan kötüniyet, yapılan işe halel getirmez düsturu ile pashana porsuk karışımı fırçaya break in ve bugün müthiş performansını yakaladım, hafif sert tabiSmile köpüğü porsuklardan çok fazla.
Astra SP orjinal eski seri ve SS ile uyumlu Sleepy
Camelot sabun Adnan Akat 2012 üretimi kozmetikçinin elinde kalanlardan, kokusu hoş ve kıvamlı köpüğü ile 75 krş. fiyetı, blueness sabunla çok benzer. içeriği aynı ve günlük kullanıma uygun. üretimi kalktı deniyor. bluness yerine geçti bu sabunun.
(09/10/2013, Saat: 10:26)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
a31q9g.jpg

Büyük konuştum domuz almam diye, aldıktan sonra farkettim gerçi. Sonradan doğan kötüniyet, yapılan işe halel getirmez düsturu ile pashana porsuk karışımı fırçaya break in ve bugün müthiş performansını yakaladım, hafif sert tabiSmile köpüğü porsuklardan çok fazla.
Astra SP orjinal eski seri ve SS ile uyumlu Sleepy
Camelot sabun Adnan Akat 2012 üretimi kozmetikçinin elinde kalanlardan, kokusu hoş ve kıvamlı köpüğü ile 75 krş. fiyetı, blueness sabunla çok benzer. içeriği aynı ve günlük kullanıma uygun. üretimi kalktı deniyor. bluness yerine geçti bu sabunun.

Fırçayı beğendinize sevindim üstad, aynısından bir tane daha var bende, gerçekten performansı üst düzey.
Çok para harcamak düşüncesinde değilim ancak ne yalan söyleyeyim pashana elime ilk aldığımda budur dedim..Fırçanın ağırlık noktası, denge ve tutuşu harika. Vulfix ve simpson yahut plisson girişimleri yapacağım çok değil birer adet inş. Varol staggerlee üstad, yeni arkadaşlarla tanışmama vesile oldunuz Smile
Tongue 
(09/10/2013, Saat: 13:07)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok para harcamak düşüncesinde değilim ancak ne yalan söyleyeyim pashana elime ilk aldığımda budur dedim..Fırçanın ağırlık noktası, denge ve tutuşu harika. Vulfix ve simpson yahut plisson girişimleri yapacağım çok değil birer adet inş. Varol staggerlee üstad, yeni arkadaşlarla tanışmama vesile oldunuz Smile

Siz sağolun üstad Smile

Valla simpson tamam da plisson beni aşar üstadım Smile
Angry-Birds-pelus-Postaci-Domuz-Sesli-or...1361532220

@mornetto arayı düzelttiniz demek Smile

a31q9g.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,739 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,445 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,205 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,372 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,568 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,813 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,260 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,036 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,236 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: