En Son Ne Aldınız ?
Hayırlı olsun Lijun hocam
Aldığınız fiyat süper
Üç yıldır kullandığım bir alettir.Geçenlerde bakım için tamamen açtım dağıttım.Motor etrafında tek bir toz zerresi göremedim.
Plastik kalitesi çok yüksek.
Filtre dayanıklı 3 yıldır kullanıyorum
Motor sesi genç kulakları rahtsız ediyor.
Yeni bir süpürge almam gerekirse daha sessiz bir alet tercih ederim.Dyson daha sesiz bi alet yaparsa Dyson derim.
Eşime htc one aldım..
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Bende DC 19 modeli var.Sizinki yeni ve sessiz versiyon diye tanıtılmış.Fotoğraflara bakınca DC 19 aletin yeni sürümleri olduğunu görüyorum,yanılmıyorsam .Umarım daha gelişmiş ve sessiz olmuştur.Çalışır vaziyetteyken 1 metre yakınında telefon ile konuşamıyorum.

Toz haznesini aletten ayırıp üst kapağı açınca cyclonic bölüm şeffaf kaptan çıkıyor,toz kütleleri bu kapta kalıyor,kap dev bir fincan gibi.
Cyclonic bölümde bazen kalıntılar oluyor fakat şeffaf haznenin kenarlarını sürterek kalıntıları atabiliyorsunuz.Toz ve atıklar sıkışmış halde değilde küme halde birbirine yapışmış halde duruyor.
Dışarıda bir çöp kovasına boşaltmak daha iyi ev içinde hafif tozuşabilir.Dışarıda rüzgar varsa üstüne gelebilir.Bu yönü biraz sıkıntılı işte.Diğer Dyson modellerinden birinde haznenin altında kapak açılıp daha rahat boşalan bir model vardı.Sizin aldığınız da bendeki model gibiyse tozuşma ve ses olayı aletin puanını düşürüyor.

Kazara ıslak bir şey süpürünce,filtre ve hazneleri yıkamak gerekiyor yoksa koku dayanılmaz oluyor bir defa başıma geldi.

Cyclonic bölüm yıkanabiliyor tabi sonra güzelce kurutmak lazım.Kovaya basılabiliyor yada hortumla su tutulabilir,sorun
olmuyor.

Bendeki Malezya imali.Ses ve tozuşma dezavantajlarına bakıp tekrar alırsam diye Bosch'un bir modelini beğenmiştim.Filtresiz,cyclonic ve sesiz çok güçlü bir modeldi.

(30/09/2013, Saat: 15:49)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağol İhtilaf Üstadım.Keşke onca gün kafa patlatıp araştırmadan direkt sana danışsam çok iyi olacakmış.Sağlık Olsun.Süpürge daha gelmeden yorumun sayesinde içime iyice sindi.
Evet dediğin gibi kasa plastiği çok sağlammış.Nette dayanıklılık test vidyoları varmış ama göremedim.Bu iki litrelik toz haznesini boşaltırken toz zerrecikleri kalıp halde (sıkıştırılmış olarak) mi dökülüyor yoksa tozuma var mı İhtilaf Üstadım?Bunu merak ediyorum.
Selamlar.

(30/09/2013, Saat: 15:09)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Lijun hocam
Aldığınız fiyat süper
Üç yıldır kullandığım bir alettir.Geçenlerde bakım için tamamen açtım dağıttım.Motor etrafında tek bir toz zerresi göremedim.
Plastik kalitesi çok yüksek.
Filtre dayanıklı 3 yıldır kullanıyorum
Motor sesi genç kulakları rahtsız ediyor.
Yeni bir süpürge almam gerekirse daha sessiz bir alet tercih ederim.Dyson daha sesiz bi alet yaparsa Dyson derim.
Bir adet r89 grande (r41 sanmistim ama keskin jiletle daha iyi sanirim slimin dusuk ayarinda fakat kat ve kat guzel tras ediyor 2-3 perdede islem tamam) bir tane omega firca arko kase sabun, yirmilik halde gillette goal, shark, mem ve diamond, bir tane mavi personna, 2 paket siyah wilkinson, 6 iha sap ve 12 kantasi, irem porsuk zaten parada bitti Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
12 x Blueness Tıraş sabunu:

ncggvk.jpg
(02/10/2013, Saat: 00:00)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 12 x Blueness Tıraş sabunu:

ncggvk.jpg

Nereden aldınız acaba?
sanıyorum ki toptancıdan olmuş alışveris 12 tane olduğunu hesaba katarsak Smile tek halde bulamadım ben de. İzmir de gıda çarşısına bakmak lazım ama 12 tane almak da işime gelmiyor açıkçası, ömür biter o kadar sabun bitmez tek sabun olmayacağını varsayarsakSmile . Tek bulanlar nerden buluyor onu öğrenmek lazım
(02/10/2013, Saat: 01:30)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 12 x Blueness Tıraş sabunu:
Nereden aldınız acaba?
(02/10/2013, Saat: 01:58)dt.krst Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sanıyorum ki toptancıdan olmuş alışveris 12 tane olduğunu hesaba katarsak Smile tek halde bulamadım ben de. İzmir de gıda çarşısına bakmak lazım ama 12 tane almak da işime gelmiyor açıkçası, ömür biter o kadar sabun bitmez tek sabun olmayacağını varsayarsakSmile . Tek bulanlar nerden buluyor onu öğrenmek lazım

Bilindiği gibi şuan bu sabun piyasada pek yaygın değil, her yerde bulunamıyor. Ben de tek halde bulamadığım için internetten aldım; 12 adet alma sebebim de internetten aldığımdan tanesi 1 TL olan sabundan 1 adet sabun için hem satıcıyı uğraştırmamak hem de kargo ücretinin değmesini isteyişimdir.
Hayırlı tıraşlar mavi üstadım güle güle kullanın. Bir de hangi siteden aldınız acaba?
Nokia Lumia 925 Siyah

2v16tf4.jpg
Atatürkçü bir neslin çocuklarıyız biz...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: