Simpson Chubby 3 Best Badger
evet gerçekten insan istiyor kalite bir fırça benim shavemac 177 yolda bakalım bu arada ihtilaf hocam standı da göstermiş
Bossyje Üstadım,
İnceptum Hocamın başına öyle bir talihsizlik gelmiş Sleepy
Sap döküm kalitesi daha yoğun ve dayanıklı olsa kırılmazdı galiba
Chubby de biseps çalışma dumbelları gibi ağır
Elinize saglik tam dergilik bir inceleme olmus. Birde bu kullanim stili olayina sinir okuyorum bir dunya para ver ama dairesel kullanirsan kila zarar verir vs. Bence bu zaten zevk isi yani "binicem ustune vurucam kirbaci, fistik benim olacak" seklinde kullanilmali.
bence de komşu bir dünya para ver zevkle kullanama halbuki zevki orda dediğin gibi bastırarak dairesel oval masaj yapmak fırçanın tadını çıkartmaktır
(18/09/2013, Saat: 11:15)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Big GrinTongue

Mutlak eşitlik eşitlik değildir..

Aynı dili konuşuyoruz Wink

(18/09/2013, Saat: 13:19)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık.
O kadar para verip o fırçayı almışken bir de doğru düzgün stand alsaydınız denir aslında ama biliyorum bunlara stand bulunmuyor,ben de çok aradım.Amerikadan 1-2 tane buldum onlar da ya göndermedi ya da uçuk kargo paraları istediler.Şu anki standımda 26-27 mm ler içindi,fırça tutan kısım ince yapılı olduğu için biraz ısıtıp kırmadan elle açabildim şimdi ona takıyorum.

Teşekkürler üstadım. Uygun fiyatlı plexi bir stand arıyorum. Bulamadım.

(18/09/2013, Saat: 16:09)karakartal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun foruma katkınızdan ötürü de teşekkürler kıl yapısı orta sert sanırım ne çok yumuşak nede batıcı anladığım kadarı ile güle güle kullanın

Teşekkür ederim komşum daha iyileri sizin olsun. Kıl yapısı aynen dediğiniz gibi ne sert ne yumuşak. Her kullanıma olanak sağlıyor.

(18/09/2013, Saat: 18:29)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kıl kalitesi harika,Çinli fırçalara göre ince ve güzel backbone lu kıllar
Ağır ve gayri ergonomik ( elde tutma ve düşme) sap dışında eksisi yok.
Dizayn,çizgiler ve en pahalı aletlerin yanında bile ben buradayım diyen havası Smile

http://www.executive-shaving.co.uk/muhle...-stand.php

Komşum teşekkür ederim. Backbone nedir hiç fikrim yok ancak kıl kalitesi gerçekten iyi. Tam benim aradığım gibi. Silvertip denemedim ancak uzun bir süre de denemem gibi görünüyor fırçam sayesinde.

Bu arada kendisi şu an en pahalı tıraş ekipmanımdır. Dolayıaıyla benim diğer aletler yanında "ben burdayım" demek için uğraşıyor Smile

Ama bir atanda 20 pound veremem vermem. Tel askım canavar gibi.

(18/09/2013, Saat: 18:38)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı: gayri ergonomik konusunda aynı fikirde değilim,hatta tam aksine parmaklarınızın arasına sığışamadığı!!!! için ,avucunuzun içinde tutma pozisyonu alıyorsunuz.Daha sağlam duruyor.Benim elimden çok düştü,herhalde şans eseri ,hiç kırılma yada çatlama olmadı,ama İnceptum Hocam düşürme açısını ayarlayamadığı içinBig Grin tombul fırçası zarar gördüBig Grin bu olayında fena bir örnek olarak literatüre geçmesini siz moderatörleden talep ediyorum. Tongue

+1
(18/09/2013, Saat: 18:52)karakartal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: evet gerçekten insan istiyor kalite bir fırça benim shavemac 177 yolda bakalım bu arada ihtilaf hocam standı da göstermiş

+1
komşum shavemac de sizi uzun bir süre idare edecektir. Güle güle kullanın

(18/09/2013, Saat: 19:09)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bossyje Üstadım,
İnceptum Hocamın başına öyle bir talihsizlik gelmiş Sleepy
Sap döküm kalitesi daha yoğun ve dayanıklı olsa kırılmazdı galiba
Chubby de biseps çalışma dumbelları gibi ağır

Smile gerçekten özellikle silkelerken kolu bir hayli yoruyor. Düşürmemek için o kadar sıkıyorum ki sıkmaktan çatlayacak Wink

(18/09/2013, Saat: 19:15)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize saglik tam dergilik bir inceleme olmus. Birde bu kullanim stili olayina sinir okuyorum bir dunya para ver ama dairesel kullanirsan kila zarar verir vs. Bence bu zaten zevk isi yani "binicem ustune vurucam kirbaci, fistik benim olacak" seklinde kullanilmali.

(18/09/2013, Saat: 19:19)karakartal Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bence de komşu bir dünya para ver zevkle kullanama halbuki zevki orda dediğin gibi bastırarak dairesel oval masaj yapmak fırçanın tadını çıkartmaktır

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim komşum. Dedikleri gibi kullandığınızda gerçekten daha iyi köpük elde ediliyor, dairesel hareketler fırçanın tuttuğu suyun boşalmasına imkan sağlıyor, böylece köpüğünüz istediğiniz kıvama gelmeden suyla akabiliyor.

Sent from my iPad using Tapatalk
Chubby gibi aletler arasıra diğer elde de kullanılmalı ki vücut simetrisi bozulmasın,kişinin omurgası ( backbone ) zarar görmesin.

http://badgerandblade.com/vb/showthread....8-Backbone

Dikkatli kurutmak lazım

camasir-teli-295.jpg
(18/09/2013, Saat: 20:10)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Chubby gibi aletler arasıra diğer elde de kullanılmalı ki vücut simetrisi bozulmasın,kişinin omurgası ( backbone ) zarar görmesin.

http://badgerandblade.com/vb/showthread....8-Backbone

Dikkatli kurutmak lazım

camasir-teli-295.jpg

Smile bu abi lise ve ortaokulu türkiyede okusa hayattan soğurdu yapılan şakalardan. Helal olsun ! Hayat azimli insanlara güzel.

Sent from my iPad using Tapatalk
Bütün ürün üreticileri,
Ürettikleri ürünlerin daha uzun süre kullanılması için tavsiye yazar.
Dairesel hareketler,fırça kıllarını daha fazla zorlar.
Dairesel hareketler,hassas ciltler için aşındırıcı ( peeling ) olabilir.

(18/09/2013, Saat: 19:15)hedehodo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinize saglik tam dergilik bir inceleme olmus. Birde bu kullanim stili olayina sinir okuyorum bir dunya para ver ama dairesel kullanirsan kila zarar verir vs. Bence bu zaten zevk isi yani "binicem ustune vurucam kirbaci, fistik benim olacak" seklinde kullanilmali.
Çoğu kişi dairesel hareketle kullanıyor. Bu konuda başlıklar vardı. Sorun yaşadım diyen çıkmamıştı Simpson kullananlar dahil. Ben 2009'dan beri herhangi bir sorun yaşamadım. Baskı olayı tıraştaki gibi fırçada da önemli. Fazla bastırarak kullanırsanız özellikle orta kısımdaki kıllar fazla derinden kırılabilir.
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
Araba alip km yaparim araba eskir demek gibi geliyor bana..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,998 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  Chubby 1 Super Badger - Chubby 2 Super Badger mertcanartan 7 2,789 04/06/2022, Saat: 02:58
Son Yorum: mertcanartan
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 28,078 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Kent BK8 Pure Badger Mutlucan 2 2,413 24/05/2021, Saat: 23:08
Son Yorum: Mutlucan
  Yaqi Yıldızlı Gece 2 Band Badger onur7 17 10,721 27/10/2020, Saat: 22:23
Son Yorum: onur7
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 81,425 30/08/2020, Saat: 17:26
Son Yorum: marv
  Semogue SOC Two Band Badger GeltirBot 100 148,478 28/08/2020, Saat: 11:19
Son Yorum: marv
  Simpson Chubby 3 Super Badger dr_green 22 10,370 11/05/2020, Saat: 18:54
Son Yorum: Sh@dow
  Simpson Captain 2 Best Benzodiazepin 4 3,032 15/04/2020, Saat: 14:53