En Son Ne Aldınız ?
Teşekkürler,kutusu da var
ileride bir koleksiyoncuya satabilirim Smile

(16/09/2013, Saat: 19:16)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/09/2013, Saat: 19:03)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha cilalar yapılmadı,hassas diş macunuyla temizlendi çizilmesin Big Grin
İki defa bulaşık deterjanıyla sıcak suda hot tub yaptı Smile
Slim için karar vermedim fazla gibi elde bir slim daha var.

hayirli olsun. wilkinson harika gözüküyor. cok deyerli bir alet.
Teşekkürler
Elimde yeni Muhle,EJ ve Merkur aletler var,
Vintage alet ile tıraş keyfi tam yerinde.

(16/09/2013, Saat: 20:00)metinnitem1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi böyle alıyorsunuz alıyorsunuz yeni başlayanlarında ağzında sular akıyor.Yapmayın etmeyin bize de sıra hakkı tanıyın. Big Grin Güle güle kullanın bu arada.
(16/09/2013, Saat: 19:55)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler,kutusu da var

(16/09/2013, Saat: 19:03)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha cilalar yapılmadı,hassas diş macunuyla temizlendi çizilmesin Big Grin

tanidiginiz koleksyoncu varsa eger Wink. kutulu haline bayilir. kesin Big GrinBig GrinBig Grin
https://www.flickr.com/photos/97998395@N05/

https://instagram.com/onuresko/
Vintage aletin kıymetini koleksiyoncular bilir
Bu aleti ancak bir koleksiyoncuya satarım.
Tabi ilerisi için daha kullanmadım,bakalım mild agresif skalanın neresinde.

(16/09/2013, Saat: 20:16)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(16/09/2013, Saat: 19:55)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler,kutusu da var

tanidiginiz koleksyoncu varsa eger Wink. kutulu haline bayilir. kesin Big GrinBig GrinBig Grin
bu forum beni öldürecek Smile
ben artık oynamıyorum sizle. Antika makinelerimi de zaten yılda 1-2 kez ancak kullanıyorum. Arada bir temizleyip yerine koyuyorum. Rotasyonumda sadece EJ89 ve 34C var Smile
Hayırlı olsun hocam bir de parlatın nasıl görünecek Allah bilir Smile benim ışık yetersizdi ilanımda güzel durmuyordu ama şuan sizde maşallahları var Smile acaba diğer ürünlerimi de iş yerine götürsem de güzel ışıklarla mı çeksem şuan satılmıyor caanım ürünler Smile
@emir teşekkürler,slim'in daha işi var yarın bir cila daha yapacağım ve gün ışığında bakacağım

@papazeriği,satılık vintage aletler var hemde super speed rocket Big Grin

(16/09/2013, Saat: 20:45)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu forum beni öldürecek Smile
ben artık oynamıyorum sizle. Antika makinelerimi de zaten yılda 1-2 kez ancak kullanıyorum. Arada bir temizleyip yerine koyuyorum. Rotasyonumda sadece EJ89 ve 34C var Smile

(16/09/2013, Saat: 20:47)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun hocam bir de parlatın nasıl görünecek Allah bilir Smile benim ışık yetersizdi ilanımda güzel durmuyordu ama şuan sizde maşallahları var Smile acaba diğer ürünlerimi de iş yerine götürsem de güzel ışıklarla mı çeksem şuan satılmıyor caanım ürünler Smile
Çelik ustura ağzı açmak için Naniwa Chocera 1000 taş siparişi verdim. Merakla bekliyorum.
Hayırlı olsun. Ağız için en beğenilen taştır.
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
(17/09/2013, Saat: 16:38)porsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun. Ağız için en beğenilen taştır.
Teşekkür ederim.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: