Ankaradan Selam
Progress de dusunebilirsiniz. Mild agresif keyfinize gore ayarlayin
Evet, ayarlanabilir bir model de fikir olarak çok cazip geliyor...
Hele şu slant bir gelsin de görelim bakalım nasıl bişeymiş canavar.
Bu arada ankara-ulus alsancak çarşısında 33c Merkur gördüm bugün. Satıcı da bayağı merkalı bu işlere çelik usturalar, kayışlar vs...
Çok çeşit yoktu tabi. Ama perma sharp'da bildiğin kıtlık var. Elinde olanlarda da yeniler var. Aletim daha gelmedi ama jilet bulsam stok yapacağım.
(03/08/2013, Saat: 23:54)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet, ayarlanabilir bir model de fikir olarak çok cazip geliyor...
Bu arada ankara-ulus alsancak çarşısında 33c Merkur gördüm bugün. Satıcı da bayağı merkalı bu işlere çelik usturalar, kayışlar vs...
Çok çeşit yoktu tabi. Ama perma sharp'da bildiğin kıtlık var. Elinde olanlarda da yeniler var. Aletim daha gelmedi ama jilet bulsam stok yapacağım.

Çelik ustura olarak neler vardı üstadım acaba? Çin malı olanlar mı dovo falan mı?
www.BarbarosRazors.com

(04/08/2013, Saat: 04:56)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(03/08/2013, Saat: 23:54)CtrlKML Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet, ayarlanabilir bir model de fikir olarak çok cazip geliyor...

Çelik ustura olarak neler vardı üstadım acaba? Çin malı olanlar mı dovo falan mı?

vallahi çok dikkat etmedim, almamak için başka şeylerle ilgilendim Smile
çeliği güzel, iyi ağız alacak gibi görünüyordu bana çıkarıp da gösterdiğinin. ancak bıçağın sapa montesi zannediyorum çok özenli yapılmamıs çünkü kapanırken bıçak hafifçe sapın sol iç kısmına saplandı.
Elinde bir kaç tane daha vardı ama ben bakmadım. Kullanamayacağımı biliyorum çünkü ama merak da var yok yere maceranın peşine düşmemek için hemen sabuna mabun konusuna girdim.
isterseniz bir sorun: REKLAM FİLTRELENMİŞTİR 312 3119200 numarası (internetten buldum ben de şimdi)
mustaphaturk nickli üyemiz REKLAM FİLTRELENMİŞTİR in sahibi ya da çalışanı idi yanlış hatırlamıyorsam. öm ile kendisine sorabilirsiniz.
Arkadaşlar ebay'dan "cdawson1985" nickli kullanıcıdan geçen hafta aşağıda verdiğim linkteki Slim'i aldım.
Satıcıyla baştan görüştüm ve Türkiye'ye göndereceğini söyledi. Bunun üzerine 6 Pound da kargo parası ödemiş oldum.

*Sizce iyi bir tercih olmuş mu? hem makine hem fiyat olarak soruyorum.

Vintage Gillette Slim Adjustable Safety Razor H1 1962 - £34.99

ANCAK ESAS SORMAK İSTEDİĞİM KONU:
Satıcı Cuma günü kargoya vereceğini söylemesine rağmen halen kargo bilgisi girilmedi ve iki gündür mesaj atmama rağmen cevap da vermiyor.
Sizce ne kadar beklemeliyim case açmak için?
Bir de Ebay dışında paypaldan da yapmam gereken birşeyler var mı eğer böyle sessiz kalmaya devam ederse?

Edit: İmla
Hocam hayırlı olaun güzel bir alet. Fiyat olarak biraz tuzlu gibi geldi bana. Adam mesajın sonunda şöyle yazmış:

Item will be posted within 3 working days of payment.

3 iş günü demiş. Cuma günü gönderememişse de pazartesi salı gönderebilirdi. Belki de göndermiştir ama ebaye girmemiş olabilir bu bilgiyi. Case oluşturmak için acele etmeyin paypal 45 gün tanıyor galiba. Ama ulaşmayan ürün için. Gönderilmeyen ürün için durum medir bilmiyorum.
www.BarbarosRazors.com

Ürünü size 45 gün içinde göndermek zorunda
Mutlaka takip numarası verir yeniden isteyin.
Postaya vermiş fakat shipping notu girmemiş olabilir
Takip numarası vermezse ve ürün elinize geçmezse 44. gün dispute açın

http://www.geltir.com/thread-1634.html
http://www.geltir.com/thread-1598-post-4...l#pid43606
Gözüme temiz görününce hemen al seçeneği de olunca alıverdim yoksa bana da tuzlu geldi biraz ama vakitsizlikten artırma filan takip edemiyorum. yalan yok tembellikten zoruma da gidiyor. denedim bir kaç sefer ama beceremedim.
İnşallah verdiğim paraya değecek bir makinedir de sonradan dertlenmem.

Peki bu vatandaşı daha hızlı davranmaya teşvik etmenin bir yolu yok mudur acaba?

Aslında konuşurken çok da güven veren bir hali vardı ama mesajlarıma sessiz kalınca kıllanmaya başladım. Cevap verse dert etmeyeceğim.
İngilterede arkadaşım olsaydı şikayet ederdim gidip dövsün diye Tongue
Valla pekte birşey yok yapacak teşvik etmek için ama şu olabilir, satıştaki bir diğer ürünü için mesaj atın pazarlık kondisyon vs gibi, sonra konuyu hooop slime taşıyın, hacı ne oldu bizim kargo diyin Smile
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,590 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
Big Grin Selam Keyifçiler Tayyare Pilotu 9 2,294 09/05/2022, Saat: 18:01
Son Yorum: dramahlas
  Selam! Aristo 13 3,950 07/04/2022, Saat: 02:54
Son Yorum: Aristo
  Ankara'dan selam talkan 10 3,055 19/04/2021, Saat: 11:32
Son Yorum: V4Vamık
  Selam, herkese merhaba CemBarlas 6 2,424 17/04/2021, Saat: 19:04
Son Yorum: ekindgn
  Ankaradan selamlar Bruce Wayne 29 8,235 08/03/2021, Saat: 13:12
Son Yorum: Bruce Wayne
  herkese selam ozgozt 19 5,567 26/12/2020, Saat: 12:06
Son Yorum: smltrpn
  Herkese selam Matta 13 5,134 07/11/2020, Saat: 14:28
Son Yorum: Matta
Smile selam mustbe 26 7,712 29/03/2020, Saat: 00:07
Son Yorum: mustbe
Thumbs Up afyondan herkes e selam ve dua ile KRAL 17 5,008 17/03/2020, Saat: 13:33
Son Yorum: blueshadov

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: