En Son Ne Aldınız ?
Latife yapilmis hocam kirilmayin...
Deville, biraz da hukukumuz olduğunu düşünerek ve yanlış anlamayacağınızı düşünerek sarf ettim o sözleri. Elbette tıraş sever olarak ucuz pahalı dinlemeden bazen önümüze ne gelirse alıyoruz, dürtümüze engel olamıyoruz. Örneğin geçenlerde bir işportacıdan pazarlıkla lider marka domuz kılı fırça aldım bir taneSmile Sahte jilet de alınabilir orjinalinden farkını görmek için. Sizdeki sabun ve aftershave çeşitliliğine de hayranım bu arada..
Yakın tıraş gibisi yoktur..
Orjinal astra buldum. diplerde derinlerde yıllardır beni beklemiş kuzucuklarım AngelAngel

30 adet yani 150 tane bulabildim Sad

33tqn3a.jpg
(01/08/2013, Saat: 18:53)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Deville, biraz da hukukumuz olduğunu düşünerek ve yanlış anlamayacağınızı düşünerek sarf ettim o sözleri. Elbette tıraş sever olarak ucuz pahalı dinlemeden bazen önümüze ne gelirse alıyoruz, dürtümüze engel olamıyoruz. Örneğin geçenlerde bir işportacıdan pazarlıkla lider marka domuz kılı fırça aldım bir taneSmile Sahte jilet de alınabilir orjinalinden farkını görmek için. Sizdeki sabun ve aftershave çeşitliliğine de hayranım bu arada..

teşekkürler. gücümüzün yettiği ölçüde hobilerimize yetmeye uğraşıyoruz hepimiz.
Ustura üstadlarından özür dileyerek, kendi çapımızda ustura deneyimi kazanmak amaçlı Sleepy

Salı günü elimde inş.

2i11der.jpg

nq2o0.jpg
Mornetto özellikle ustura hayırlı olsun..Cool
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(02/08/2013, Saat: 21:50)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mornetto özellikle ustura hayırlı olsun..Cool

Sen varya beni mahvettin Big Grin

Çelik yolunda bunlar sağlam ve yavaş adımlar.. Gözucuyla da çeliklere bakmalar, 7/8 leri filan süzmeler Big Grin Yeni bir aşk doğuyor Wink
(02/08/2013, Saat: 21:58)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/08/2013, Saat: 21:50)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mornetto özellikle ustura hayırlı olsun..Cool

Çelik yolunda bunlar sağlam ve yavaş adımlar.. Gözucuyla da çeliklere bakmalar, 7/8 leri filan süzmeler Big Grin Yeni bir aşk doğuyor Wink

1904 merkur degılmı ustad o ??
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
(02/08/2013, Saat: 22:01)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Kesinlikle, bunu almadan usturaya geçiş yapıp yapmayacağıma karar veremezdim Wink
(02/08/2013, Saat: 22:02)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02/08/2013, Saat: 22:01)sertaç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Kesinlikle, bunu almadan usturaya geçiş yapıp yapmayacağıma karar veremezdim Wink

Güzel tercih üstadım hayırlı olsun
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: