En Son Ne Aldınız ?
Sayıca fazla aldım ama yurtiçi piyasaya süreceğim birini yada ikisini Big Grin Elimde Edaco ile birlikte bir tane daha tutmak istiyorum, hangisi hoşuma giderse ona bakacam artık. Kargolar takipsiz umaırm kaybolmazlar Big Grin
www.BarbarosRazors.com

(31/07/2013, Saat: 10:56)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayıca fazla aldım ama yurtiçi piyasaya süreceğim birini yada ikisini Big Grin Elimde Edaco ile birlikte bir tane daha tutmak istiyorum, hangisi hoşuma giderse ona bakacam artık. Kargolar takipsiz umaırm kaybolmazlar Big Grin

Umarım üstadım yazık olur mis gibi ustuıralara Smile
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
simpsons-chubby-2__42660_zoom.jpg
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
King of shaves ürünleri aldım.
Sarı renkli lime-citrus temalı tıraş kremiyle anlaşamadık fakat tıraş sonrası balmı(kabı yeşil olan) hindistan cevizi ve mentol hissettim çok güzel.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
Kübadan ancak puro getirtilir. Onu da mornetto içmez. Yeşilaycıyız biz, teknede de ayran içeceğiz..
Yakın tıraş gibisi yoktur..
Zaten püro siparişleri tavan yaptı, adamların başka bişecikleri yok :S
www.BarbarosRazors.com

(31/07/2013, Saat: 20:27)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kübadan ancak puro getirtilir. Onu da mornetto içmez. Yeşilaycıyız biz, teknede de ayran içeceğiz..

gençlere kötü örnek olmayım. Smile
sonra bu gelir Cool

avsy7q.jpg
mornetto da tam yeşilaycı çıktı.. Big Grin
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(31/07/2013, Saat: 20:41)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mornetto da tam yeşilaycı çıktı.. Big Grin

Sorma ya bırakalım şu mereti milli içkimizi içelim SmileSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: