En Son Ne Aldınız ?
(31/07/2013, Saat: 02:57)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Asym senin parkerin ömrü ne kadar? çok uzun süre kullanıma uygun mu?
Bilemiyorum, ben ilk defa bugün kullanacağım.. Smile Sapı uzun süre gitmez, ama jilet tutan ve paslanmaz çelik olan diğer kısmı herhalde ömürlüktür..
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(31/07/2013, Saat: 03:01)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/07/2013, Saat: 02:57)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Asym senin parkerin ömrü ne kadar? çok uzun süre kullanıma uygun mu?
Bilemiyorum, ben ilk defa bugün kullanacağım.. Smile Sapı uzun süre gitmez, ama jilet tutan ve paslanmaz çelik olan diğer kısmı herhalde ömürlüktür..

Yani bir sedef gibi ağzı açma yapınca çöpe atılan cins değil ?

ilginçmiş. benimki de bundan. kapak gevşese bile sıkma imkanı var sanırım.
Parker'a güzel bir sap takarsak kral alet olur..
(31/07/2013, Saat: 03:06)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Parker'a güzel bir sap takarsak kral alet olur..

kesinlikle. gece gece kesme kendini istersen Smile sabah ola hayrola..

2r23n20.jpg
Şimdi kesmeye gidiyorum, sonra da sahur yapar yatarım artık. Allah'a emanet ol mornetto, hakkını helal et..
(31/07/2013, Saat: 01:10)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/07/2013, Saat: 01:00)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sedef Ustura, 2 TL

21bm5c5.jpg

Güle güle kullanın üstad.

Yarın sabah bir deneme daha yapacağım asym duymasın. Gittikçe zevki artmaya başlıyor bu usturanın. Jiletli de olsa müthiş bir haz. Özellikle ustura sağ eldeyken sol çeneyi alttan kulağa doğru alıp, sonra dudaklara doğru yanaktan gelirken ve ATG yaparken o cızırtı. küçük küçük kesiklerle bıyıklara yandan bir giriş, yahu her tarafı bunun keyif arkadaş..CoolCool

Kulaktan dudağa doğru hiç çekmedim daha, ilk denemelerimden birinde çekmeye çalıştım da favorimin altına saplanacaktı jilet vazgeçmiştim. Tersten de almıyorum zaten. İlk perde favoriden boyuna, ikincisi de dudaktan kulağa, çene altı yine favoriden boyuna doğru. Güzel sonuçlar alıyorum şimdilik, ancak biraz daha hızlanmam gerek zira sabun kıruyor yüzümde, cella hemde kuruyan Smile
www.BarbarosRazors.com

(31/07/2013, Saat: 05:33)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/07/2013, Saat: 01:00)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sedef Ustura, 2 TL

21bm5c5.jpg

Yarın sabah bir deneme daha yapacağım asym duymasın. Gittikçe zevki artmaya başlıyor bu usturanın. Jiletli de olsa müthiş bir haz. Özellikle ustura sağ eldeyken sol çeneyi alttan kulağa doğru alıp, sonra dudaklara doğru yanaktan gelirken ve ATG yaparken o cızırtı. küçük küçük kesiklerle bıyıklara yandan bir giriş, yahu her tarafı bunun keyif arkadaş..CoolCool

Kulaktan dudağa doğru hiç çekmedim daha, ilk denemelerimden birinde çekmeye çalıştım da favorimin altına saplanacaktı jilet vazgeçmiştim. Tersten de almıyorum zaten. İlk perde favoriden boyuna, ikincisi de dudaktan kulağa, çene altı yine favoriden boyuna doğru. Güzel sonuçlar alıyorum şimdilik, ancak biraz daha hızlanmam gerek zira sabun kıruyor yüzümde, cella hemde kuruyan Smile

Küçük küçük darbelerle kesinlikle kulak altından dudağa doğru çok keyifli bir yol izliyorsunuz, tam çene üzerinden ve ATG tabi. Yoksa sinekkaydı alınmıyorki . yanaklar olduğu gibi simsiyah kalıyor.

Aslında ben de celladan pek hazz etmem. Sizde kaç kilo vardı? fazlaysa israf olmasın, yazık şimdi, kuruyor bi de meret Big GrinBig Grin
Bir sonraki tıraşta kulaktan çeneye dogru deneyeyim bakalım sakin sakin Smile Bende 150 gramcık var sadece cella. İtalya seyahati yaparsam 1-2 kilo alır gelirim belki Big Grin

Konu başka yere kayacak ama sorayım Küba'da tıraş malzemesi bulunur mu sizce ? Malum, adamlar karneyle sabun alıyor Big Grin Ama ustura falan ne dersiniz ?

(31/07/2013, Saat: 09:16)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/07/2013, Saat: 05:33)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

21bm5c5.jpg

Küçük küçük darbelerle kesinlikle kulak altından dudağa doğru çok keyifli bir yol izliyorsunuz, tam çene üzerinden ve ATG tabi. Yoksa sinekkaydı alınmıyorki . yanaklar olduğu gibi simsiyah kalıyor.

Aslında ben de celladan pek hazz etmem. Sizde kaç kilo vardı? fazlaysa israf olmasın, yazık şimdi, kuruyor bi de meret Big GrinBig Grin
www.BarbarosRazors.com

Günah ya. Allah yarattı demiyo komunizm, üst yönetim istediği gibi yaşarken, halkı direk soyan, fakirliğe muzdarip kılan garip bir yönetim. Özel mülkiyet filan yok. Sertaç üstad daha iyi bilir Big Grin Sabunu karne ile mi veriyolar? yazık yazık.

Orada dışardan bir şey almak vatan hainliği sayılıyordur. Halkın kendi üretimi malzemeler vardır. Onlar da kalitesizdir eminim. Denemek için gidersen bi kaç al derim.
1956 Chevreoletler yollarda hala orada, dedim Fatboy'lar, Slimler, Vintage usturalar da hala yanaklardadır Big Grin

(31/07/2013, Saat: 09:47)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Günah ya. Allah yarattı demiyo komunizm, üst yönetim istediği gibi yaşarken, halkı direk soyan, fakirliğe muzdarip kılan garip bir yönetim. Özel mülkiyet filan yok. Sertaç üstad daha iyi bilir Big Grin Sabunu karne ile mi veriyolar? yazık yazık.

Orada dışardan bir şey almak vatan hainliği sayılıyordur. Halkın kendi üretimi malzemeler vardır. Onlar da kalitesizdir eminim. Denemek için gidersen bi kaç al derim.
www.BarbarosRazors.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: