En Son Ne Aldınız ?
asymptote Hocam,
Parker ve Coolcut varken,sedef'e gerek yok
Parker ve Coolcut'a jilet yerleştirirken,jiletin oturacağı yeri ıslatın yada tıraş sabunu sürün,jilet yerine asimetrik oturursa,mandalı kapatmadan jileti stick sabuna bastırarak simetri sağlamaya çalışın,el ve tırnakla düzeltmek yaralanmaya,sert cisimler de jileti köreltir.
Coolcut konusunda tanıttığım plastik alet'e jilet yüklemek daha kolay ve güvenli

http://www.geltir.com/thread-1381-page-11.html

(31/07/2013, Saat: 01:54)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf, teşekkürler.. Bu konulara bakmıştım, hatta videoyu da izlemiştim ama kendim beceremedim bir türlü. Yani takıyorum ama istediğim gibi paralel olmuyor.. Angry Sanırım biraz daha zamana ihtiyacım var. Neyse ki bugün Parker'ım geldi.. Ustura Ustura
(31/07/2013, Saat: 01:44)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(31/07/2013, Saat: 01:41)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf hocam ben de bu hususu sormayı istiyordum ne zamandır:
Sedef usturada jileti takıyorum ama sanki jilet ağızla tam paralel yerleşmiyor. Jiletin uç tarafı 3-4 derece aşağıda kalıyor her zaman. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Elin alışır komşum ben de yeni başladığımda öyle takamıyodum ama alışıyo insan tabi Big GrinBig Grin Nelere alışmıyo ki Big Grin

Vay bee. Seni çok yanlış tanımışım mornetto ÜSTADIM. Hakkını helal et. Kendimi nasıl affettirebilirim? Teknede balıkları ben temizlesem?..
sakın sipariş verim deme. ben verdim asym Big Grin

siz misafirimsiniz her şey bana ait. çelikleri alın gelin SleepySleepy
ihtilaf hocam ben de artık Parker kullanmayı düşünüyorum zaten. Sapı göründüğü gibi çelik değil ama olsun, ele oturuşu, balansı daha güzel sanki. Birazdan ilk tıraşımı Parker ile olacağım.. Bilgiler için teşekkürler..

mornetto az kalsın veriyordum siparişi.. Smile Sen Sedef kullan madem yerleştirebiliyorsun jileti.. Tongue
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(31/07/2013, Saat: 02:37)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf hocam ben de artık Parker kullanmayı düşünüyorum zaten. Sapı göründüğü gibi çelik değil ama olsun, ele oturuşu, balansı daha güzel sanki. Birazdan ilk tıraşımı Parker ile olacağım.. Bilgiler için teşekkürler..

mornetto az kalsın veriyordum siparişi.. Smile Sen Sedef kullan madem yerleştirebiliyorsun jileti.. Tongue

Marka değişik çok yakında bu ekranda resmini koyacağım.

Balans derken onu da ben anlamıyorum. Huh
Yabancı sözcükler dilimize yerleşiyor işte, ne yapalım. Türkçesi var, yine de onları kullanıyoruz, haklısın..

Hadi 1000. mesajını bana yaz bakalım.. Wink
Derkeen adam yazmış bile.. Yahu ne seri adamsın, hiperaktif misin nesin.. Big Grin
(31/07/2013, Saat: 02:48)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Derkeen adam yazmış bile.. Yahu ne seri adamsın, hiperaktif misin nesin.. Big Grin

1002 Big GrinBig Grin
1003
Ben 5 yıldızı aldım. Hak ettim mi hiç sanmıyorum Big Grin

Ama sorun tabi elbet buluruz cevabını Big Grin dedim ya kupanızı alın gelin Big GrinBig Grin ya bu iğrenç espri nerden dolandı bugün. Bi gün kupa, bi gün çelik Big Grin
Asym senin parkerin ömrü ne kadar? çok uzun süre kullanıma uygun mu?
(31/07/2013, Saat: 02:47)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yabancı sözcükler dilimize yerleşiyor işte, ne yapalım. Türkçesi var, yine de onları kullanıyoruz, haklısın..

Hadi 1000. mesajını bana yaz bakalım.. Wink

Yok balansı anladım da balans usturada nasıl oluyor onu anlamadım? bi şekilde anlaşıyoruz işte. No problemma Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: