Günün Tıraşı (SOTD)
(28/07/2013, Saat: 17:38)onurstyle Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/07/2013, Saat: 17:13)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: onurstyle o küçük koleksiyon kaç senede oluştu sorabilir miyim? Wink

vallah yalan olmasin. ama yarim sene filan oluyor koleksiyon olayina baslayali
Çok hızlı bir koleksiyonersin o halde, tebrikler Wink
Yakın tıraş gibisi yoktur..
Kiehl's Facial Fuel Yüz Temizleme Jeli
Proraso Yeşil Tıraş Öncesi Krem
Mühle R89
Polsilver SI (2)
Omega 80005
Tabac Stick
Speick Tıraş Sonrası Losyonu
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
Tabac
Lijun 24mm
Edaco 5/8"
Geo f. Trumper coral skin food

Pazar gunleri trasını çok seviyorum, iki gün dinlenmiş sakalı 2 perde de tahrişsiz aldı. Usturayı gazete kullanarak kayısladım, keskinliği güzel. Cırt cırt sesi kulağa hoş geliyor Smile
www.BarbarosRazors.com

Sanguine coolcut 4
Astra SP
T&H Grafton
TGN Silvertip
ToOBS Shaving Shop Aftershave Gel

İlk jiletli ustura tıraşım, 1-2 noktasal kesik dışında oldukça başarılı, el alışkanlığı olmamasından dolayı hafif tahrişli. Yeni bir dönem başlıyor benim için.
ej 89
lijur 26
astra yeşil tek kullanımlık yarım
arko
kolanya
güzel zevkli bir traştı.....
Işık yumuşatılmış ve arka fon çok başarılı. Bahsettiğiniz ustalardan ben de el alsam fena olmayacak sanırım.. SmileCool
Yakın tıraş gibisi yoktur..
Proraso Mavi krem
Astra Mavi Jilet
Muhle Black Fibre sentetik firca
Rimei alet
Mans Sport (Bim) kolonya

Konya yolculugu oncesi sahur tirasi; sonuc purussuz ve tahrissiz bir cilt.
Musgo Real
Shavemac 437 X2L
Bolzano
Merkur Futur
444 Balsam
Kiel's Razor Bump Relief

Musgo'yu ilk defa kullandım kokusu brut'e çok yakın geldi bana. Oldukça beğendim kökpüğü tam krema gibi oldu. 3 günlük sakalımı sorunsuz ve tahrişsiz trıaş edebildim.
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
futur 2,5-2-1
wilkinson jilet
super badger
van der hagen deluxe sabun

vdh yi geldiğinde 2 defa kullandıktan sonra 7 ay kaldırdım kendi ambalajında kapalı duruyordu, 2 gün önce ve bugün tekrar kullandım. tıraşta kayganlık ve koruma ortanın üstünde suyu seven yapısı var. tıraştan sonra yüzümün nemliliği yumuşaklığı ve tıraşın yakınlığı beklediğimin oldukça üzerindeydi bu özelliği tabaca göre bariz üstün geldi. tıraş sırasında nemi farketmediğim halde perde aralarında durularken cildimde yağlı bir koruyucu tabakayı çok hissediyordum. arko sabun dahil yerli malzemeler kullanınca cildi durularken yapışkan kuru bir his duyarsınız sonrasında davul gibi gerilip kuruyan cilt, bu hissi vermeyen sabunlar bende başarılı.
http://trasklavuzu.blogspot.com/
(30/07/2013, Saat: 19:12)sifujack Adlı Kullanıcıdan Alıntı: futur 2,5-2-1
wilkinson jilet
super badger
van der hagen deluxe sabun

vdh yi geldiğinde 2 defa kullandıktan sonra 7 ay kaldırdım kendi ambalajında kapalı duruyordu, 2 gün önce ve bugün tekrar kullandım. tıraşta kayganlık ve koruma ortanın üstünde suyu seven yapısı var. tıraştan sonra yüzümün nemliliği yumuşaklığı ve tıraşın yakınlığı beklediğimin oldukça üzerindeydi bu özelliği tabaca göre bariz üstün geldi. tıraş sırasında nemi farketmediğim halde perde aralarında durularken cildimde yağlı bir koruyucu tabakayı çok hissediyordum. arko sabun dahil yerli malzemeler kullanınca cildi durularken yapışkan kuru bir his duyarsınız sonrasında davul gibi gerilip kuruyan cilt, bu hissi vermeyen sabunlar bende başarılı.

wilkinson nasıl üstad yağ kokuyor diyorlar, kanatma, çekiştirme oldu mu?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,608 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,435 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,202 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,295 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,563 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,778 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,221 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,027 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,235 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: