En Son Ne Aldınız ?
aqua di parma colonia after shave lotion ve terre'd hermes aftershave balsam
Yiğit harmanları, yığınaklar,
Kurulmuş çetin dağlarında vatanların.
Dize getirilmiş haydutlar,
Hayınlar, amana gelmiş,
Yetim hakkı sorulmuş,
Hesap görülmüş.
Demdir bu... Ahmed Arif
Pino-Silvestre-EDT-Vapo-Erkek-Parfumu-12...8137_0.jpg

Geçenlerde muhabbeti geçmişti, deneyelim bakalım Smile
www.BarbarosRazors.com

Lijun hocam orient candır, hayrını gör. Fiyat da neredeyse yurtdışı fiyatıyla aynı. Bu arada bambino nun rosegold unu görmüştüm, hatta denemiştim. Saat tam takım elbise için uygun, muhteşem bir klasik saat ama kasa çapı birazcık küçük gibi geldi bana. Umarım size uyar fakir adamın "grand seiko" su. Big Grin
Elbise saatlerinin hem bezeli ince olduğu için kadranı geniş görünür, hemde kalınlığı diğerlerinden incedir, bunlarda olduğundan büyük algısı yaratır, bu nedenlerle elbise saatlerinin en kalını 41 mm.çapındadır, genelde 38-40mm. arasındadır.
Her iki kadran rengi de güzel olmakla birlikte özellikle bizim yaş grubu için her ortamda kadran görünebilirliği ve okunabilirliği açısından indeks,kollar ile kadranın kontrast yapması nedeniyle siyah avantajlıdır,hayırlı olsun.
(23/07/2013, Saat: 20:09)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Orient Bambino (SER24004B0)

http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-sa...i-85004666

34pj3ar.jpg

Hocam hayırlı uğurlu olsun Orient şahane marka babamın vardı bi tane kordonun kasaya bağlandığı kısım korozyondan eridi ne kadar kullandığını siz düşünün artık saat hala çalışıyordu. babam kasayı tamir ettirmekle uğraşmaktan bıkınca başka bi saat aldı orientide evde bi köşeye koydu cekmeceleri karıştırıken arada görüyordum ve hala çalışıyordu canavar gibi saat
Ne kervan kaldı, ne at, hepsi silinip gitti,
İyi insanlar iyi atlara binip gitti.
Orient otomatikte candir Smile
Aviator ve ray modellerim en sevdiklerimden. Gerci seikonun diveri daha cok hosuma gidiyor ama fiyat dolayisiyla butcem orient ray e yetmisti Smile
Arkadaşlar, saat başlığımız var, orayı da kullanabiliriz.
(24/07/2013, Saat: 18:22)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı: connaught'tan aldığım Takipli 1kg. Cella sorunsuz ulaştı.

2nao840.jpg

j5xszm.jpg

Bu güzelliği nasıl paylaşacaksınız üstadım, bir gramını vermem babamın oğluna Big GrinBig Grin
Güzel günlerde bitsin inşaallah, aceleye gerek yok tabi Big Grin
(24/07/2013, Saat: 19:44)Lijun Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(24/07/2013, Saat: 19:17)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu güzelliği nasıl paylaşacaksınız üstadım, bir gramını vermem babamın oğluna Big GrinBig Grin
Güzel günlerde bitsin inşaallah, aceleye gerek yok tabi Big Grin

Teşekkürler Mornetto üstadım.Bu güzelliği babamın oğullarıyla paylaşmayacağım tabiki.1kg Cella'nın tamamı onların.Big Grin

Big GrinBig GrinTongue

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: