Feather artist club rg
bugun elıme ulasan feather artıst club rgnın bı kac resmını ekleyeyım.artık uretımı yapılmayan bu model,pırınc ustune krom kaplama olarak yapılmıs.jılet konulan haznedekı bolumler ıcın kutudan cıkan kagıtta paslanmaz celık denıyor.sap,plastık.150 paundluk bır aletın sapının boyle olması bırazcık abes aslında ama plastık dedıysem de sedefın sapı gıbı falan degıl.sanırım 2 gun sonra ılk deneyımlerımı yasayacagım bu dunyanın en gelısmıs (yıne kutusunun ustunde boyle dıyor Smile ) usturasıyla.
jıletının dısarı cıkıs mıktarını resımlemeye calısdım.bence epey bır dısarda jılet.bu jılet modelı (yıne resımledım) professıonal oluyor ama dıgerlerının de elıme ulasınca resımlerını cekıp ekleyecegım.
calısdıgım yerde mahmut abının japonların yaptıgı pırınc ustune krom kaplama hakkında soyledıklerını yazmısdım bır konuda ya...emın olun bu usturayı elınıze aldıgınızda (allah herkese nasıp etsın ınsallah) kalıte mefumunu ıdrak edıyor ınsan...bır yerınde bır capak veya bır anormallık olsa ya....yok yok yok.neyse ısde fotograflar:
bu arada....araya elıme gec ulasan sanguıne coolcut 4 modelın de resımlerı karısdı.kısaca bır acıklama;2 ve tırıbal ıle hemen hemen aynı alet.trıbaldan agız kısmı daha az enlı ve malzeme kalıtesı gozle gorulur derecede ıyı.
1z1bfoh.jpg
wkmur5.jpg
29wv3me.jpg
30tml2t.jpg
2imbczo.jpg
2zhl9j5.jpg
ojlx.jpg
wh04u1.jpg
xgmhde.jpg
jrfbrk.jpg
2dhei3q.jpg
23mlg8n.jpg
usttekı resımde normal de jılet ıle featherın bu usturalar ıcın yaptıgı jıletı karsılastırdım.bır de usturanın ıcıne koyarak da gosterdım.
2ibg2lz.jpg
vsf6z6.jpg
4gomkl.jpg
2mdgiuw.jpg
2z8s0eo.jpg
Hocam hayırlı olsun, kesiksiz sinekkaydı tıraşlar dilerim. gayet hoş görünüyor.
www.BarbarosRazors.com

Hayırlı olsun,güle güle kullanın.Ara gazlarım ilk meyvelerini vermeye başladı Big Grin
Hayırlı olsun,Tuğrul Hocam.
Benim ekran kartında sorun var galiba,Feather ustura içinde astra jilet gösteriyor Smile
ıhtılaf hocam...aklımda hep featherın de jıletlerı acaba kullanılabılır mı bu usturada dıye soru vardı acıkcası.sonunda kırdım bı astrayı ve usturada nasıl duruyor baktım.e tabıı kı olmadı yanı.jılet,jılet gıbı degıl satır gıbı durdu usturada.ben de sorumun cevabını almıs oldum.
Hocam çılgın aletmiş. Güle güle kullanın inş. Wink
Anlaşıldı Tuğrul Hocam,
LPG li Ferrari vakası mı dedim kendi kendime.
Japonlar onurlu insanlardır,yapan zanaatkar bu foto'yu görürse,intihar edebilir.

4gomkl.jpg
(16/07/2013, Saat: 16:54)tugruldogan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: xgmhde.jpg

2ibg2lz.jpg

Hocam güle güle kullanın keyifli tıraşlar dilerim.
Normal jilet ile arasında bu kadar uzunluk farkı olacağını tahmin etmemiştim hiç.
Ayrıca bıçak ağız kenar kısımları çok güvenli duruyor.Normal jilet gibi köşeli değil.jiletli ustura ile tıraş olurken bu köşelerin cildimi çizmesinden çekinirim hep.
Tıraş detaylarını bekliyoruz Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Tras detaylarini paylasacagim kesinlikle ama aklimda featherin 3 cesit olan jiletlerini ayni trasda denemek gibi absurd bir fikir belirdi. Smile simdi 140 tane professional var...varip gedip 100 korumali,100 de super olanlarindan reca etmeyi ve hepsi gelince teste baslamayi dusunuyorum Smile
Usturayi yapan usta arkadaslariyla helallesip,yine kendi imalati katanasini sirtlayip ucak bileti almaya cikmis...acaba diyorum...SmileSmileSmile
sagolun safa hocam allah razı olsun.
bu aletlerın sapı degısıyor dıye bılıyorum,acaba yanlıs mı kalmıs aklımda?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Feather Artist Club Ss Ustura inter 148 109,362 16/10/2023, Saat: 23:49
Son Yorum: ohtararan
  FEATHER ARTİST CLUB SS clone Tanfoglio 3 3,938 27/11/2020, Saat: 01:14
Son Yorum: TA1OZH
  Feather Japanese Style Straight Razor DX bossyje 34 54,742 21/12/2018, Saat: 18:48
Son Yorum: süvari
  Feather Artist Club 101 Umutakdag 10 9,369 10/02/2017, Saat: 22:42
Son Yorum: Umutakdag
  Usturayı Güvenli Tutuş ve Başlangıç /Kai,Feather Korumalı jiletler ve Coolcut martin 8 20,525 02/01/2017, Saat: 11:47
Son Yorum: KASSAM
  Koreli Feather CJB alikox 19 22,364 17/01/2015, Saat: 21:15
Son Yorum: emre-sti
  Feather Artist Club DX Folding bossyje 48 63,440 07/08/2014, Saat: 10:04
Son Yorum: emre-sti
  Parker'dan Feather'a linguist 5 9,539 14/06/2012, Saat: 01:04
Son Yorum: emiriko

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: